Під час літературного марафону в Київраді виступило понад 60 митців

Джерело: ВО «Свобода» від 21.12.2013

21 грудня 2013 року в Колонній залі Революційної комендатури Київради відбувся Революційний літературний марафон. Він розпочався о 12-ій годині та тривав до 23:00. Протягом дня поети, прозаїки та піснярі виступали на підтримку Майдану, виконували власні твори на революційну тематику. Серед учасників: Лариса Ніцой, брати Капранови, Сергій Пантюк, Дмитро Лазуткін, Артем Полежака, Едуард Драч, Вікторія Гранецька, Наталка Тисовська, Вікторія Івченко, Юрій Рудницький, Жанна Куява, Ярослав Гадзінський, Маріанна Малина, Олена Герасим'юк, Євгенія Пірог, Тетяна Лемешко, Тата Рівна, Ярослав Чорногуз, Михайло Горловий та інші.

Поетеса, журналістка газети «Україна молода» Наталка Позняк під час читання віршів зауважила: «Ми вийшли на Майдан і будемо стояти доти, доки не отримаємо перемоги. Ми тут – за майбутнє наших дітей, за вільну країну. У кожного з нас – особиста «імперія страху». Я бажаю усім нам подолати цей страх. Перемога буде за нами!»

«Дякую, що ви на Майдані. Я насправді дуже вболіваю за нашу перемогу. Ця влада має піти, змінитися. Тому, що люди вийшли на боротьбу проти несправедливости. Пишаюся, що я з вами одного роду-племені», – звернулася до присутніх поетка Лариса Іллюк.

Комендант Київради, народний депутат-свободівець Едуард Леонов подякував митцям за творчий та насичений день та запросив до подальшої співпраці.

Прес-служба ВО «Свобода»

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.