Весілля під зіркою Алатир влаштували вінницька письменниця та боєць АТО

Джерело: Щотижнева газета «33-й канал» від 03.08.2017

Відома письменниця з Вінниці Вікторія Гранецька, яка свого часу перемогла у Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова» та інших престижних заходах, вийшла заміж. Її коханим чоловіком став доброволець АТО Влад Сорд, який пройшов бої у найзапекліших місцях та написав книгу про війну.

...У найщасливіший день свого життя наречена Вікторія одягнула лляну сукню із вишивкою. Її обранець — чорну вишиту сорочку. Все це робота українських майстрів.

– На нашому вбранні була вишита зірка Алатир – давній оберіг, що дарує здоров'я, благополуччя та поєднує людей, призначених одне одному долею. Розписались без жодних урочистостей, а весілля справили на мальовничій базі відпочинку за містом. Святкування організували в етнічному стилі з поєднанням скандинавських та українських традицій як данину нашим предкам. Гостей попросили одягти вишиванки або камуфляж. На жаль, більшість моїх побратимів досі на війні, тож вирватися до Вінниці вдалося не всім, — розповідає наречений Влад. — Зате наш добровольчий загін «Месники» ім. Сергія Табали прибув практично в повному складі. Обряд одруження проводив мій бойовий побратим та один із кращих друзів – Гал-Ладомир Кальненко, який сповідує слов'янське язичництво, рідновір'я. Я ж – Асатру, тобто скандинавський язичник, тому у церемонії гармонійно поєдналися давні вірування обох народів.

- Моя близька подруга Наталя, чия життєва історія лягла в основу книги «Щасливий», спекла для нас розкішний весільний торт і прикрасила його зображенням зірки Алатир, — каже Вікторія. — Владова молодша сестра Альбіна, талановита художниця, намалювала наш із ним портрет! Звісно, не обійшлося й без обміну обручками, весільного букета, шампанського, альбома для побажань.

А от із медовим місяцем у молодят трохи не склалося. Армійське командування відпустило Влада на 15 діб, але більшість часу пішло на підготовку до весілля. Тому через два дні після одруження, коли подружжя вирушило у весільну подорож до моря, воїна викликали на службу. Довелось повертатися.

Вікторія МИКИТЮК

Фото Марини БАКАЛЕЙНИК

Оригінал публікації

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.