Вікторія Гранецька не спала цілий тиждень і… закохалася?

«Інформаційна Вінниччина» від 19.07.2013 року

«Нарешті у талановитої красуні зміниться сімейний статус. На сторінці соціальних мереж буде оновлено: «одружена», чи щось подібне!», – зрадієте ви, віддані фанати і читачі вінницької письменниці, почувши таке оголошення. Натомість, сама ж Вікторія зазначає, що подібні експерименти проводилися виключно для перевірки настроїв і почуттів своїх героїв. А зміни в особистому житті дівчина майстерно приховує і замовчує.

Насправді, учора, 18 липня, під час затишного спілкування у «Книгарні Є» письменниця відкрила секрет. Дівчина розповіла, що прирівнюючи себе до переживань своїх «народженців», під час написання двох книжок, вона проводила експерименти. Коли народжувалася «Мантра-омана», письменниця не спала майже протягом тижня для того, щоб перевірити, що ж насправді відчувала героїня, перебуваючи у подібному стані. Коли виходив у світ роман «ТІЛО™», Вікторія також «дуже жорстоко» проекспериментувала над собою. Цього разу вимоги витривалості і кмітливості виявилися куди солодшими і приємнішими. Вона закохалася, щоб повністю передати внутрішні почуття головного героя.

Тендітна, привітна, загадкова Вікторія учора, переклавши ногу на ногу, спокійно і впевнено ділилася новими емоціями після написання та виходу другої «дитини» – захоплюючого роману «ТІЛО™». Модератор зустрічі, як і обіцяла на своїй сторінці у «Фейсбук», до Вінниці приїхала у яскравому жовтому жакеті, який ніяким чином не був яскравішим, аніж спілкування з авторкою та умінням тримати аудиторію.

Заінтригували так, що певно, кожен, хто ще не прочитав роман, захотів негайно ж придбати цю книжку. У творі йдеться, зокрема, про те, що важливіше: душа чи тіло. Події роману розвиваються у недалекому майбутньому – 2033-2053 рр., де можливо все: купити, продати, орендувати, повернути і обміняти своє тіло, якщо воно когось не влаштовує.

Я хотіла з’ясувати, в першу чергу, для себе, що важливіше. На перший погляд, довго не роздумуючи, більшість скаже – душа. Але насправді кожна людина розуміє, що для неї важить власне здоров’я, майже кожен турбується про власну зовнішність. І це справді дуже важливо: молоді прекрасні роки, краса, здоров'я. Тому й поставила питання: що важливіше – фізична оболонка чи душа? І наскільки вони між собою гармонують, – роздумувала на зустрічі Вікторія Гранецька. – До прикладу красуня телеекранів Анжеліна Джолі. Кожна жінка, певно, замислювалася про те, що з такою зовнішністю її доля склалася б зовсім інакше… Не склалася б. Бо для того, щоб бути такою як Джолі, треба мати її силу духу, вольовий характер, вміння долати перешкоди. Для читачів я це питання залишила відкритим. Нехай кожен сам обере, що для нього на першому місці: душа чи тіло.

Твір просочений карпатськими мотивами, природою Західної України і містичністю, включає в свій асортимент представників різних національностей: корінних американців, голландців, росіян, євреїв, українців. Щоб не переповідати твір, нехай кожен читач просто вкотре переосмислить для себе два таких важливих поняття – фізичне і матеріальне. Те, що Вікторію Гранецьку треба читати – це факт! Ті, хто вже прочитав хоча б один її твір, відгукуються, що він «з’їдається» одним ковтком, вдихається одним подихом, а читається швидко, з бажанням перегортати сторінку за сторінкою і жити на одній хвилі з героями та автором. Сподіваємося незабаром побачити на вітринах книжкових магазинів третю книгу Вікторії Гранецької. Як вона пообіцяла, наступна буде про Вінницю.

Ольга Урсуленко

Оригінал статті

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.