Вінницька письменницька пара відгуляла українсько-скандинавське весілля

Джерело: Інтернет-портал «ДЕПО.Вінниця» від 04.08.2017


Вінницькі письменники Вікторія Гранецька і Влад Сорд нещодавно побралися. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "33-й канал".
Молодята попросили гостей прийти на весілля у вишиванках або в камуфляжі.

Вікторія – поетеса, переможниця конркусу "Коронація слова", Влад – доброволець АТО, який пройшов бої у найзапекліших місцях і написав книгу про війну. Весілля патріотів дещо відрізнялося від звичного: наречена була вдягнена у вишиту сукню, а наречений, відповідно, у вишиту сорочку, причому чорну.

– На нашому вбранні була вишита зірка Алатир – давній оберіг, що дарує здоров'я, благополуччя та поєднує людей, призначених одне одному долею", – повідомила Вікторія.

Розписались молодята без жодних урочистостей, а весілля справили на мальовничій базі відпочинку за містом.

"Святкування організували в етнічному стилі з поєднанням скандинавських та українських традицій як данину нашим предкам. Гостей попросили надягти вишиванки або камуфляж. На жаль, більшість моїх побратимів досі на війні, тож вирватися до Вінниці вдалося не всім. Зате наш добровольчий загін "Месники" ім. Сергія Табали прибув практично в повному складі. Обряд одруження проводив мій бойовий побратим та один із кращих друзів – Гал-Ладомир Кальненко, який сповідує слов'янське язичництво, рідновір'я. Я ж – Асатру, тобто скандинавський язичник, тому у церемонії гармонійно поєдналися давні вірування обох народів", — розповідає наречений Влад.

"Моя близька подруга Наталя, чия життєва історія лягла в основу книги "Щасливий", спекла для нас розкішний весільний торт і прикрасила його зображенням зірки Алатир. Владова молодша сестра Альбіна, талановита художниця, намалювала наш сімейний портрет! Звісно, не обійшлося й без обміну обручками, весільного букета, шампанського, альбома для побажань", – додала наречена.

А от із медовим місяцем у молодят трохи не склалося. Армійське командування відпустило Влада на 15 діб, але більшість часу пішло на підготовку до весілля. Тому через два дні після одруження, коли подружжя вирушило у весільну подорож до моря, воїна викликали на службу. Довелося повертатися.

Редакція Depo.Вінниця

Фото Марини БАКАЛЕЙНИК 

Оригінал публікації

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.