«Вінницькі» на Форумі у Львові: хто і що презентуватиме на найбільшій книжковій події України

Джерело: Вінницький інформаційний портал «Вежа» від 11 вересня 2017 р.

Два дні залишилося до початку однієї із наймасштабніших книжкових подій України, а саме Форуму видавців. Кого з вінницьких авторів можна буде побачити та почути у Львові та чим вони дивуватимуть гостей. Близько 1000 культурних та освітніх заходів за 5 днів на різних локаціях Львова. Безліч книг, презентацій, концертів, перформансів та читань. Не обійдеться цьогорічний форум і без вінницьких авторок. Їх, звичайно, не так багато, як львівських та київських, але все-таки декілька знакових постатей є.

У вінницької письменниці Вікторії Гранецької графік доволі насичений — презентація нової книги, курс письменницької майстерності та, звичайно, автограф-сесії.

Розпочнеться Форум видавців для Вікторії із майстер-класу «Рецепти літературної майстерності для авторів-початківців».

«Це проект, започаткований засновницею міжнародної літературної платформи для письменників-початківців “ЛітМайданчик” Вікторією Михайловою та редакторкою журналу «Стос» Алісою Гаврильченко, які працюють з молодими авторами – проводять літературні конкурси, видають тематичні збірки. Саме вони запросили мене прочитати невеличку лекцію для початківців. На Форумі видавців ми будемо ділитися власним досвідом, а наступного року в рамках цього проекту вийде книга «рецептів» літературної майстерності для молодих авторів», – розповідає письменниця.

Того ж дня Вікторія матиме автограф-сесію на стенді видавництва «Фоліо»разом із ще двома авторками роману «Дім, в якому заблукав час» – львівською письменницею Анастасією Нікуліною та вінницькою поеткоюМариною Однорог.

«Мені давно хотілося створити подібний книжковий проект, адже люблю експериментувати у творчості. Коли ж я зустріла однодумців, нас поєднала ідея написати незвичайну прозово-поетичну історію, котра прийдеться до смаку і шанувальникам якісної гостросюжетної літератури, і поціновувачам витонченої поезії. Сподіваюся, у нас вийшло», – говорить Вікторія. 

Новий роман має дещо схоже із попередніми книгами, але й разюче відрізняється від всього, що писала Гранецька раніше. 

«В цьому романі ми вдалися до метафор та алюзій і «зупинили» годинниковий час, аби люди згадали про найважливіше. Фантастичне припущення, на котрому побудований роман, – це художній прийом, який свого часу добре спрацював і в антиутопії «ТІЛО™». А містика, сюрреалізм та ігри з підсвідомістю, можливо, нагадають читачам про «Мантру-оману». Щодо решти, то роман цілковито відрізняється від моїх попередніх книг. Це геть інша тональність оповіді, інший життєвий досвід, інші характери героїв… А насамперед – дуже ліричні вірші Марини Однорог, які органічно продовжують та поглиблюють романний сюжет», – розповідає Вікторія. 

Час і місце:

16 вересня 16.00 CoMMuna (вул. Галицька, 1, м. Львів ) – майстер-клас «Рецепти літературної майстерності для авторів-початківців»

16 вересня 18.00 — 18.45 Палац Мистецтв, 3-й поверх, Стенд №318 (вул. Коперника 17, м. Львів) – автограф-сесія Вікторії Гранецької, Анастасії Нікуліної та Марини Однорог.

17 вересня 12.00 Фестиваль-ресторація «Лівий берег» ( просп. Свободи, 28, м. Львів) — презентація книги «Дім, у котрому заблукав час» за участі Вікторії Гранецької, Анастасії Нікуліної та Марини Однорог

17 вересня 15.00 — 15.45 Палац Мистецтв, 3-й поверх, Стенд №318 (вул. Коперника 17, м. Львів) – автограф-сесія Вікторії Гранецької, Анастасії Нікуліної та Марини Однорог.

 

Матеріал підготувала Марина Однорог

Оригінал публікації

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.