Вони like Україну: письменники зробили подарунок українцям до річниці Незалежності

Джерело: «Буквоїд»

Текст і фото: Юлія Юліна

22 серпня у столичній книгарні “Є” презентували книгу “Я like Україну”, присвячену 25-річчю незалежності України. До книжки увійшли оповідання 25 відомих українських письменників: Андрія Куркова, Андрія Кокотюхи, Ірен Роздобудько, Любка Дереша, Володимира Лиса, Лариси Денисенко, Анатолія Дністрового, Вікторії Гранецької, Макса Кідрука та інших. 

На презентації виступив генеральний директор телеканалу ICTV Олександр Богуцький, який є ініціатором видання збірки. Укладанням її займалися брати Капранови, тож “Я like Україну” - це спільне дітище “Зеленого пса” і “Нори-друк”.

Під час проведення заходу до слова були запрошені присутні в книгарні автори. Першим виступив боєць АТО, письменник, журналіст Артем Чех, який розповів гостям про те, що свої твори він писав однією рукою на телефоні, сидячи в окопі. Його бойові побратими завжди просили Артема щось їм почитати, і їм це подобалося. 

Також на презентації виступили письменники Олена Захарченко, Любко Дереш, Анатолій Дністровий, Антон Санченко та Сашко Лірник. 

На початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання письменника Андрія Миронюка, позивний "Сет", який героїчно загинув, захищаючи Донецький аеропорт у січні 2015 року. Його оповідання теж увійшло до збірки. 

У вересні книгу буде презентовано у львівській книгарні “Є”, а згодом представлено на Форумі видавців.

 Ініціатори видання збірки запевнили, що продовжать добру традицію і таку ж книжку укладуть і наступного року, але вже із 26 авторами.

Оригінал публікації

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.