Новини

«Дім Химер»: відкриваємо власне книжкове видавництво!

Майстер-клас із написання короткої прози у Вінницькому педуніверситеті

Фото: Юлія Габаль

25 жовтня на запрошення літературознавця Віктора Крупки мала приємність провести у Вінницькому педагогічному університеті невеличкий майстер-клас із написання оповідань та новел (зокрема химерних). Захід відбувся у рамках вивчення навчальної дисципліни «Літературна творчість», тож говорили про виникнення творчого задуму, міграцію ідей, розвиток сюжету та/або його відсутність, створення інтриги, персонажів, формування стилістики тощо. Ну й, звісно, прочитала одне зі своїх оповідань з майбутньої збірки «Reality Show/Magic Show»)

Книжковий Арсенал-2018 (фотозвіт)

Фото: Влад Сорд та інші

Фотозвіт із поетичної зустрічі в бібліотеці ВДПУ

Фото: Влад Сорд та інші

Нарешті фотозвіт із поетичної імпрези 15 березня в бібліотеці Вінницького педуніверситету! Було дуже затишно, весело й натхненно, за що дякуємо чудовим Віктору Крупці, Валентині Білоус, Ірині Федорчук, Тетяні Дощин... та всім, хто прийшов послухати наш із Владом Сордом «Поетичний діалог».

Вікторія Гранецька у програмі «Новий день»

Відео: ТРК «Вінтера»

Поетичний урок у Вінницькій школі-гімназії № 23

Фотозвіт

Культурна тема дня: Влад Сорд та Вікторія Гранецька про українську літературу сьогодення

Відео: телеканал «Сівер Центр», Чернігів

«Поетичний діалог» у бібліотеці ВДПУ

Анонс на подію

Любі вінничани-шанувальники римованої і неримованої поезії! Запрошуємо вас на творчу зустріч із письменницьким подружжям – Владом Сордом та Вікторією Гранецькою у форматі «Поетичний діалог». Зустріч відбудеться 15 березня у бібліотеці Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, що за адресою вул. Острозького, 32. Початок о 13:00.

Вікторія Гранецька і Влад Сорд у Місті Легенд Чернігові

Фото та відео

Мультимедійна презентація у Прилуках

Фото та відео

22 лютого у стінах «Книжкової світлиці» Прилуцької центральної районної бібліотеки відбулася мультимедійна презентація творчості письменницького подружжя із Вінниці – Вікторії Гранецької та Влада Сорда.