Новини

Мультимедійна презентація у Прилуках

Фото та відео

22 лютого у стінах «Книжкової світлиці» Прилуцької центральної районної бібліотеки відбулася мультимедійна презентація творчості письменницького подружжя із Вінниці – Вікторії Гранецької та Влада Сорда.

Роман вінницької письменниці Вікторії Гранецької внесли до шкільної програми

Джерело: Інтернет-портал Vежа

В основу книги Вікторії Гранецької лягла реальна історія з життя про порятунок маленького хлопчика, що народився важкохворим унаслідок резус-конфлікту. Головні герої – вінничанка та азербайджанський хлопець-мусульманин. Роман «Щасливий» передовсім про любов, але також і про такі непрості речі, як «…сприйняття Бога, релігії в цілому та ісламу зокрема в неісламському суспільстві, важливості боротьби із стереотипами про мусульман в Україні».

Презентація книг Вікторії Гранецької та Влада Сорда у Чернігові

Анонс на подію

Любий Чернігове! 24 лютого запрошуємо завітати всіх охочих на творчу зустріч з письменницьким подружжям – Владом Сордом та Вікторією Гранецькою із Вінниці. Зустріч відбудеться у Чернігівському обласному молодіжному центрі за адресою вул. Магістратська, 3. Початок о 12:00. Модерує Людмила Зіневич.

Творча зустріч з Владом Сордом та Вікторією Гранецькою у Прилуках

Анонс на подію

Шановні мешканці та гості міста Прилуки! 22 лютого запрошуємо вас завітати на творчу зустріч із письменницьким подружжям – Владом Сордом та Вікторією Гранецькою. Зустріч відбудеться у Районній бібліотеці Прилуцької ЦБС за адресою вул. Соборна, 35. Початок о 14:00. Модерує Валентина Тарасенко.

Розіграш до Дня закоханих поетичної книги «Спротив речей»!

Дизайн постера: Влад Сорд

Наближається 14 лютого – День закоханих! Тож пропонуємо до цього свята зробити романтично-поетичний подарунок собі або своїй коханій половинці, взявши участь у розіграші збірки поезій «Спротив речей» у соцмережі фейсбук!

Молодіжний мікс 25.01.2018

Автор: ТРК «Вінтера»

У сюжеті «Молодіжний мікс 25.01.2018» дивіться відеозвіт із нашої музично-поетичної вечірки, що відбулася 11 січня у кав'ярні LOFT за участю музикантів Євгена Попеля, Дмитра Пауткіна та поетів Віктора Крупки, Тіни Гальянової, Юлії Броварної, Андрія Стєбєлєва, Влада Сорда, Вікторії Гранецької, Юлії Григорук, Світлани Шарчук, Руслани Мельничук, Дмитра Луняки і Андрія Штомпеля. Поетичні читання, кава, музика та ексклюзивні солодощі від ТМ «Sweet paradise» авторства Наталі Токар створили незабутню атмосферу цього вечора.

«Спротив речей»: фотозвіт із київської презентації

Фото: Роксолана Сьома, Влад Сорд

Фотозвіт із суботньої презентації «Спротиву речей» у Києві) Це була одна з найбільш емоційних, яскравих та незабутніх презентацій – завдяки моєму чудовому модератору й добрій подрузі Лесі Мудрак і надзвичайно уважній та вдумливій аудиторії, що зібралася цього вечора у книгарні «Є»! Скажу відверто, навіть не сподівалася, що поетична презентація привабить так багато людей і серед них буде стільки нових облич…

Презентація поетичної книжки Вікторії Гранецької «Спротив речей» у Києві

Анонс на подію

Книгарня «Є» та видавництво «Книгарня першодруків ім. Швайпольта Фіоля» запрошують на презентацію поетичної книжки Вікторії Гранецької «Спротив речей», що відбудеться 20 січня у київській книгарні «Є» за адресою вул. Велика Васильківська, 63-А. Початок о 17.00. Модераторка – Леся Мудрак.

Музика та поезія у кав'ярні LOFT: фотозвіт

Фото: Наталя Базилева

11 січня у затишній кав'ярні LOFT відбулася неймовірна музично-поетична вечірка за участю музикантів Євгена Попеля, Дмитра Пауткіна та поетів Віктора Крупки, Тіни Гальянової, Юлії Броварної, Андрія Стєбєлєва, Влада Сорда, Вікторії Гранецької, Юлії Григорук, Світлани Шарчук. Експромтом до них долучилися не менш яскраві й харизматичні автори Руслана Мельничук, Дмитро Луняка та Андрій Штомпель. Поетичні читання, кава, музика та ексклюзивні солодощі від ТМ «Sweet paradise» авторства Наталі Токар створили незабутню атмосферу цього вечора. Далі буде)))

Поетична вечірка у кав'ярні LOFT

Анонс на подію

Шановні вінничани та гості міста! Полюбляєте смачну каву з вишуканими десертами, душевну музику та атмосферну поезію сучасних авторів? Тоді запрошуємо Вас 11 січня на музично-поетичну вечірку до затишної кав'ярні LOFT, що за адресою вул. Театральна, 7.