Новини

Творча зустріч з Владом Сордом та Вікторією Гранецькою у Прилуках

Анонс на подію

Шановні мешканці та гості міста Прилуки! 22 лютого запрошуємо вас завітати на творчу зустріч із письменницьким подружжям – Владом Сордом та Вікторією Гранецькою. Зустріч відбудеться у Районній бібліотеці Прилуцької ЦБС за адресою вул. Соборна, 35. Початок о 14:00. Модерує Валентина Тарасенко.

Розіграш до Дня закоханих поетичної книги «Спротив речей»!

Дизайн постера: Влад Сорд

Наближається 14 лютого – День закоханих! Тож пропонуємо до цього свята зробити романтично-поетичний подарунок собі або своїй коханій половинці, взявши участь у розіграші збірки поезій «Спротив речей» у соцмережі фейсбук!

Молодіжний мікс 25.01.2018

Автор: ТРК «Вінтера»

У сюжеті «Молодіжний мікс 25.01.2018» дивіться відеозвіт із нашої музично-поетичної вечірки, що відбулася 11 січня у кав'ярні LOFT за участю музикантів Євгена Попеля, Дмитра Пауткіна та поетів Віктора Крупки, Тіни Гальянової, Юлії Броварної, Андрія Стєбєлєва, Влада Сорда, Вікторії Гранецької, Юлії Григорук, Світлани Шарчук, Руслани Мельничук, Дмитра Луняки і Андрія Штомпеля. Поетичні читання, кава, музика та ексклюзивні солодощі від ТМ «Sweet paradise» авторства Наталі Токар створили незабутню атмосферу цього вечора.

«Спротив речей»: фотозвіт із київської презентації

Фото: Роксолана Сьома, Влад Сорд

Фотозвіт із суботньої презентації «Спротиву речей» у Києві) Це була одна з найбільш емоційних, яскравих та незабутніх презентацій – завдяки моєму чудовому модератору й добрій подрузі Лесі Мудрак і надзвичайно уважній та вдумливій аудиторії, що зібралася цього вечора у книгарні «Є»! Скажу відверто, навіть не сподівалася, що поетична презентація привабить так багато людей і серед них буде стільки нових облич…

Презентація поетичної книжки Вікторії Гранецької «Спротив речей» у Києві

Анонс на подію

Книгарня «Є» та видавництво «Книгарня першодруків ім. Швайпольта Фіоля» запрошують на презентацію поетичної книжки Вікторії Гранецької «Спротив речей», що відбудеться 20 січня у київській книгарні «Є» за адресою вул. Велика Васильківська, 63-А. Початок о 17.00. Модераторка – Леся Мудрак.

Музика та поезія у кав'ярні LOFT: фотозвіт

Фото: Наталя Базилева

11 січня у затишній кав'ярні LOFT відбулася неймовірна музично-поетична вечірка за участю музикантів Євгена Попеля, Дмитра Пауткіна та поетів Віктора Крупки, Тіни Гальянової, Юлії Броварної, Андрія Стєбєлєва, Влада Сорда, Вікторії Гранецької, Юлії Григорук, Світлани Шарчук. Експромтом до них долучилися не менш яскраві й харизматичні автори Руслана Мельничук, Дмитро Луняка та Андрій Штомпель. Поетичні читання, кава, музика та ексклюзивні солодощі від ТМ «Sweet paradise» авторства Наталі Токар створили незабутню атмосферу цього вечора. Далі буде)))

Поетична вечірка у кав'ярні LOFT

Анонс на подію

Шановні вінничани та гості міста! Полюбляєте смачну каву з вишуканими десертами, душевну музику та атмосферну поезію сучасних авторів? Тоді запрошуємо Вас 11 січня на музично-поетичну вечірку до затишної кав'ярні LOFT, що за адресою вул. Театральна, 7.

Стартував літературний конкурс, присвячений творчості Едгара Аллана По

Анонс

Друзі, з приємністю анонсую, що 25 грудня 2017 року розпочався прийом детективно-макабричних оповідань на новий конкурс від літературно-художнього інтернет-журналу «Стос». Цього разу конкурс присвячений творчості Едгара Аллана По, тож якщо бажаєте спробувати власні сили у готичній прозі, пишіть і надсилайте! А я – у складі журі – із задоволенням читатиму вас :)

Фотозвіт із поетичної презентації у Вінниці

Автор фото: Влад Сорд

Фотозвіт із презентації «Спротиву речей» у вінницькій книгарні «Є» (котрій щиро дякую за теплий прийом і принагідно вітаю з річницею!). Було камерно, інтимно й поетично – завдяки чудовій модерації любої Марини Однорог) Це надзвичайно радісно – бачити і відчувати, як «романні» читачі цікавляться поезією, як мої вірші звучать їхніми голосами – сподіваюся, «Спротив речей» сприйматиметься легко й захопливо в індивідуальному прочитанні кожного. Дякую усім, хто розділив цей вечір зі мною, ви – найкращі!

Буктрейлер до поетичної збірки «Спротив речей»