Новини

«Коронація слова-2012»: як минула головна літературна подія року

Фото: Ірина Гаджикурбанова

Дванадцята Церемонія нагородження переможців міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» припала цьогоріч на 31 травня – останній, проте не надто сонячний день весни. Однак примхлива погода не затьмарила піднесеного настрою численних гостей церемонії, адже у виставковому центрі Acco International, де відбувалося літературне дійство, панувала, як завше, святкова, урочиста й хвилююча атмосфера.

Юрівка зустрічала книжки з короваєм та вишитими рушниками

«100 книжок для сільської бібліотеки»

Вже понад місяць у вінницькій Книгарні «Є» триває доброчинна акція «100 книжок для сільської бібліотеки», що має на меті поповнення фондів бібліотек-філій нашої області книжками сучасних авторів. За цей час, завдяки вінничанам та гостям міста, що долучилися до акції, було зібрано чимало цікавих і різноманітних книг. Тож 26 квітня ми урочисто відправили першу книжкову партію до бібліотеки села Юрівка, що на Козятинщині.

Соціальний проект «100 книжок для сільських бібліотек»

Фотозвіт

Ця симпатична книжкова шафа, яка знаходиться у вінницькій Книгарні «Є», вміщує кілька десятків цікавих та різноманітних книжок. Однак жодна з них не продається. Навпаки – усі книги принесені покупцями – відвідувачами крамниці. Адже у вінницькій книгарні «Є» продовжується збір книжок для доброчинної акції «100 книжок для сільських бібліотек», започаткованої київською письменницею Мілою Іванцовою. Приємно, що вінничани та гості міста не лишились байдужими до цього благодійного проекту й щодня поповнювали книжками спеціальну акційну коробку. Коли ж ця подарункова коробка вже не вміщала усіх зібраних книг, адміністрація Книгарні «Є» люб’язно виділила для акції окрему шафку.

Симфонія № 38

Уривок з другого літературного альманаху «Експрес «Молодість»-2011

Повз той будинок вона проходила щонайменше мільйон разів. Двічі на день. Протягом шести років, відколи, зглянувшись на її диплом про вищу освіту, місто начебто прийняло її. Пробігала вранці, гарячково спізнюючись на роботу, та умиротворено проповзала надвечір, коли тілом розливається спустошена втома, підсолоджена домішками полегшення – ще один безбарвний державно-службовий день лишився позаду...

Вінницька Книгарня «Є»: Благодійна акція зі збору книжок для сільських бібліотек триває!

Соціальний проект

Ініціатором акції стала відома київська письменниця й перекладач Міла Іванцова, яка під час знайомства з чернігівською письменницею Оленою Печорною дізналася, що та працює бібліотекарем у селищі Михайло-Коцюбинське, і сільській бібліотеці гостро не вистачає сучасної української літератури. Як і решта небайдужих бібліотекарів, Олена навіть купувала книжки за власні кошти, аби було що запропонувати читачам. За кілька тижнів у Києві було зібрано понад 300 книжок, які вирушили до бібліотеки на Чернігівщині.

У Вінниці буде презентовано одразу два альманахи «Експрес «Молодість»!

Запрошення на подію

Кабінет молодого автора Вінницької обласної організації НСПУ та літклуб «Інтермецо» запрошують на урочисту презентацію літературних альманахів «Експрес «Молодість» - 2010 та «Експрес «Молодість» - 2011, яка розпочнеться 29 березня о 17.00 в залі Краєзнавчого музею, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 19 (3 поверх). У програмі заходу – прес-конференція та офіційне презентування альманахів, спілкування з представниками влади й мас-медіа, а також бліц-виступи авторів.

Вінницька презентація Міли Іванцової, або Як столичні «Ключі від ліфта» стали ключами до сільських бібліотек

Фото: Олександр Вешелені

Минулого вівторка вінницька Книгарня «Є» приймала довгоочікувану гостю – до нас завітала відома київська письменниця Міла Іванцова із презентацією свого нового роману «Ключі від ліфта», що вийшов друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». На книжкових полицях роман з’явився ще взимку, тож багато хто з шанувальників прози письменниці вже встиг познайомитися з омріяною новинкою. Я теж не стала винятком, і саме мені випала честь модерувати презентацію.

Презентація «Ключів від ліфта» у вінницькій «Книгарні «Є»

Медіапартнер: тижневик «Український тиждень»

Книгарня «Є» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують Вас на презентацію нової книжки Міли Іванцової «Ключі від ліфта», яка розпочнеться 20 березня о 18:00 за адресою: вул. Соборна, 89. Також в рамках вінницької презентації відбудеться «передача естафети» благодійної акції «100 книжок для сільської бібліотеки», започаткованої Мілою Іванцовою у Києві.

Творча зустріч зі студентами Вінницького педагогічного університету

Фото: Ігор Стасієнко

15 березня цього року запам’ятається мені перш за все приємним спілкуванням зі студентами-журналістами ІІІ курсу Вінницького педагогічного університету, що в ньому, до слова, я свого часу вивчала психологію. Зустріч відбулася в затишній книжковій атмосфері університетської бібліотеки. Як з’ясувалося, більшість присутніх вже встигла познайомитись із моїм дебютним романом, тож спілкування вийшло цікавим, активним та насиченим.

Кавові враження від зустрічей у Херсоні

Текст: Вікторія Гранецька

Нещодавно повернулася із Херсону, де на запрошення Обласної бібліотеки для юнацтва ім. Бориса Лавреньова 23 лютого мала спільну творчу зустріч із відомими кримськими літераторами Маріанною Малиною та Валерієм Верховським, а також – довгоочікуване особисте знайомство із цими письменниками, адже я давно є шанувальницею їх талановитої прози. Пані Маріанна привезла до Херсону свою дилогію «Фіолетові діти», а пан Валерій представив нещодавно виданий збірник фантастичних оповідань під назвою «Ера електрики».