Новини

Чтиво для дівуль

Автор: Оксана Щур

На Заході зростає попит на чикліт - улюблений жанр молодих емансипованих жительок мегаполісів. В Україні теж пишуть «літературу ціпочок», щоправда, дещо специфічну.

Моя літературна зустріч з Одесою

Текст: Вікторія Гранецька

Нещодавно повернулася з Одеси, де в рамках науково-практичної конференції мала спільну з письменницею Євгенією Кононенко творчу зустріч зі студентами Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К. Ушинського. Згодом – презентацію у затишній «Книгарні-Кав'ярні», що знаходиться в центрі міста, на Катерининській, 77. Про те, як минули ці заходи, дивіться у фотозвіті.

Євгенія Кононенко та Вікторія Гранецька на дебатах в Одесі

Продовжується спільний проект Благодійного фонду "Фундація видавництва «Кальварія»" та ГО «Книжковий простір» «Відкрита платформа для дебатів про права людини - будуємо мости свободи». 10 листопада 2011 року в Одесі пройде відкрита дискусія «Українська культура ХХ-ХХІ ст. Гендерний і екзестенційний аспект (в контексті прав жінок)».

Письменники атакують ВНЗ!

Фото: TabloID

9 листопада — День української писемності та мови! Тому ярмарок «Книжковий світ», який проходитиме 10-13 листопада, допоможе вищим навчальним закладам відсвяткувати цей день. А з ким його святкувати, як не з літераторами? Тому письменницький десант у складі Братів Капранових, Ірен Роздобудько та Ігоря Жука, Максима Кідрука та Антона Санченка, Міли Іванцової, Вікторії Гранецької, Антоніни Спірідончевої та Леоніда Капелюшного висадяться у провідних київських ВНЗ. Приходьте на зустрічі самі і приводьте друзів.

П’ять книжок тижня

За версією сайту «Буквоїд»

Лаври Стівена Кінга не дають спокою багатьом українським авторам, які працюють у жанрі фантастики, містики чи хорору. Утім, не кожен вітчизняний письменник удостоюється публічного порівняння із успішним американським колегою. Цьогоріч такої честі удостоїлася переможниця літературного конкурсу «Коронація слова» Вікторія Гранецька.

Один день у Тернополі

Фото: Наталя Зелінка

6 жовтня, у четвер, як і планувалося, я зі своєю книжкою побувала в Тернополі. Зізнаюсь, давно мріяла відвідати це дивовижне місто, тому й чекала від поїздки незабутніх вражень. Так і сталося – один день у Тернополі перевершив усі мої сподівання!

Презентація «коронованих» книжок у Тернополі!

Книгарня «Є» та видавництво «Нора-Друк» спільно з літературним конкурсом «Коронація слова» запрошують тернополян та гостей міста на авторську зустріч із письменницями Вікторією Горбуновою (Житомир) та Вікторією Гранецькою (Вінниця), що презентуватимуть свої нові книжки.

Як минула моя вінницька презентація

Фото: Ірина Гаджикурбанова

Минулої суботи у вінницькій книгарні «Є» відбулася презентація мого дебютного роману «Мантра-омана». Я з нетерпінням чекала цього дня і, звісно, трошки хвилювалася, оскільки Вінниця – моє рідне місто, тож для мене надзвичайно важливим було те, як воно сприйме мій літературний дебют. Однак усі побоювання виявилися даремними: незважаючи на відкриття Джазового фестивалю, що відбувався того ж таки дня, людей на презентацію зібралося чималенько, майже кожен тримав у руках мою книжку (дехто вже почав читати), а саме знайомство й спілкування минуло весело, невимушено і цікаво.

Презентація роману «Мантра-омана» у вінницькій книгарні «Є»

Запрошую всіх бажаючих на презентацію моєї першої книжки! Захід відбудеться 24 вересня о 15.00 у вінницькій книгарні «Є», що знаходиться за адресою: просп. 50-річчя Перемоги, 26. Модератор – Олександр Вешелені. Вхід вільний.

Мої враження від львівського «Форуму видавців»

Фоторепортаж з місця події

Слід відзначити, на Форум я вибиралася наче на війну – взяла з собою сестричку і дві валізи… з найнеобхіднішими речами. Чого в них тільки не виявилось: вечірні сукні (жодну так і довелося приміряти), черевички на підборах (в кінці дня я їх уже ненавиділа), праска, фен (а раптом там не буде?), книжки (наче на Форумі їх бракуватиме) та ще силу-силенну різних і вкрай необхідних речей. Як виявилось, з собою треба було мати лише перепустку (на ній гордо вказується «Автор»), гарний настрій та чітке уявлення, про що моя перша книжка (бо можуть знову спитати).