Новини

Найзаможніші письменники сьогодення

Джерело: журнал Forbes

. Завжди, скільки себе пам’ятаю, захоплювалась історіями успіху видатних людей. Особливо, якщо йшлося про літературу. По-перше, це неабияк надихає на власні досягнення. А по-друге, якщо комусь вдалося зробити неможливе, отже, можливо все. До вашої уваги – рейтинг найзаможніших письменників світу за версією авторитетного видання Forbes. Мене там немає. Поки що.

Вікторія Гранецька: «Ані критики, ані образ я не боюся»

Текст: Ірина Новоставська

Лауреатка І премії «Коронації слова – 2011» у номінації «Романи», чарівна вінничанка, жінка, що змінювала роботу, мов рукавички, Вікторія Гранецька розповіла «ГУЧНИМ ІМЕНАМ» про майбутній польський роман, застереження до читання «Мантра-Омана», чому авторка мріє про персонального стиліста та не загадує на майбутнє.

Виктория Гранецкая: «Хочу, чтобы мой роман экранизировал Стивен Спилберг»

Чат на сайті "Главред"

>На сайте «Главред» состоялся чат с лауреатом І премии «Коронации слова 2011» в номинации «Романы» за произведение «Мантра-омана» Викторией Гранецкой. Общаясь с читателями, писательница рассказала, почему она не будет участвовать в «Коронации слова» в других номинациях, кому не следует читать ее роман-победителя, и объяснила, что такое мантра-омана. Кроме того, она заверила, что будет писать, даже если ее не будут печатать, и не будет считать это неудачей.

Життя після «Коронації слова»: мрії збуваються

Текст: Вікторія Гранецька

Саме так, мрії збуваються, тому що участь у цьому літературному конкурсі чітко розділила моє життя на «до» і «після».