Новини

«Спротив речей» Вікторії Гранецької: 20 грудня у Вінниці презентують нову книгу місцевої письменниці

Анонс на подію

Вінничанку Вікторію Гранецьку переважно знають як письменницю, але два роки тому вона почала писати поезію і результатом такого захоплення стала дебютна поетична книга «Спротив речей».

«Спротив речей»: дебютна поетична книга Вікторії Гранецької

Друзі, ділюся фантастично приємною новиною – наприкінці листопада виходить друком моя дебютна поетична збірка! Це надзвичайно важлива книга для мене, як і люди, завдяки яким вона стала можливою.

Презентація книги «Дім, у котрому заблукав час» у Києві

Горор-презентація книги «Дотик зачаєного жаху»

Книгарня «Є», літературно-художній журнал «Стос», Міжнародна літературна платформа «ЛітМайданчик» та видавництво «Електрокнига» запрошують на вже традиційну напередодні Гелловіна презентацію збірки моторошних оповідань, що відбудеться 30 жовтня у Вінниці за участі авторів книги.

Дім, у котрому заблукав час: фотозвіт із вінницьких презентацій

Фото: Влад Сорд

Буктрейлер до роману «Дім, у котрому заблукав час»

Світ, де час не має значення. Чому варто прочитати антиутопію «Дім, у котрому заблукав час» просто зараз

Джерело: Вінницький тижневик RIA від 18.10.2017

Три творчі дівчини написали драматичний роман антиутопію – «Дім, у котрому заблукав час». У книзі йдеться про час як метафору, адже насправді часу не існує, є лише прилади його вимірювання, які для зручності вигадали люди. Журналіст RIA поговорив з усіма авторками книжки та дізнався, про що цей роман.

«Дім, у котрому заблукав час»: презентаційна вечірка у Вінниці

Запрошення на подію

Дорогі вінничани та гості міста! 21 жовтня (вже цієї суботи!) Вінниця перетвориться на «Дім, у котрому заблукав час», адже саме цього дня в нашому місті нарешті презентується ця містична книга за участі усіх трьох авторок – Вікторії Гранецької, Анастасії Нікуліної та Марини Однорог.

«Дім, у котрому заблукав час»: автограф-сесія у Книгарні «Тут»

Фото: Чарівні Блохи Св. Антонія

Невеличкий фотозвіт з автограф-сесії у Книгарні «Тут». Попри обставини (перенесення презентацій у зв'язку з подіями неподалік Калинівки) ми таки зібралися і поговорили про «Дім, у котрому заблукав час», зустріч вийшла теплою й невимушеною завдяки віртуозній модерації літературознавця Віктора Крупки. За гостинний прийом дякую Наталі Ковальчук, за чудові фото – Чарівним Блохам Св. Антонія. І, звісно, спасибі всім, хто цього вечора був з нами. Ви – неймовірні!

Вінницькі презентації книги «Дім, у котрому заблукав час»

Дорогі вінничани та гості міста! З приємністю запрошуємо вас на презентації нового роману «Дім, у котрому заблукав час», які відбудуться 28 вересня (четвер) у Вінниці за участі усіх трьох авторок – Вікторії Гранецької, Анастасії Нікуліної та Марини Однорог. Перша презентація розпочнеться о 16:00 у Центральній міській бібліотеці ім. І. Бевза (вул. Хмельницьке шосе, 4). Наступна зустріч із читачами – у Книгарні «ТУТ», що за адресою вул. 600-річчя, 17, ТРЦ Мегамолл, 2-й ярус. Початок о 19:00. Тож обирайте зручне місце та час і приходьте поспілкуватись про книгу. На вас очікують приємні сюрпризи від авторок!