Новини

Вікторія Гранецька: розклад заходів на ХХІV Форумі видавців у Львові

Анонс

Любі друзі-книгомани, до Форуму видавців зосталося зовсім небагато часу! Цей Форум буде особливим для мене, адже презентуватиму новий роман «Дім, у котрому заблукав час» у співавторстві з чудовими Анастасією Нікуліною та Мариною Однорог. Тож із приємністю викладаю графік моїх форумних заходів і з нетерпінням чекаю зустрічей у Львові:

Уривок із роману «Дім, у котрому заблукав час»

...Вночі йому знову снилися жахіття. Марилося, ніби він зробився дрібною піщинкою й потрапив досередини велетенського годинника — поміж ґвинтів, коліщат, пружин, балансирів зі старої потемнілої міді. Годинниковий механізм рухався, він збирався розчавити піщинку, стерти її на порох, аби не заважала рахувати час. Піщинка ж перестрибувала з однієї шестерінки на іншу, намагалась утримати рівновагу на краєчку як цирковий канатоходець, переховувалася, втікала. Та з годинникової пастки вибратися було ніяк. Попалася. Міцно затиснувши її між зубцями двох зустрічних коліщат, механізм зупинився і з тяжким скреготом та натужним зітханням завмер. Тоді піщинка прокинулася.

«Дім, у котрому заблукав час» – нова книга до Форуму видавців-2017

Друзі, а от і новий роман до Форуму видавців-2017! «Дім, у котрому заблукав час» – драматична антиутопія про час як метафору, адже часу не існує, є лише прилади його вимірювання, що їх для зручності вигадали люди; про внутрішній апокаліпсис, який почасти буває страшнішим, ніж апокаліпсис довколишній; зрештою – про кохання, що триває на тлі руйнування часу…

Літературне об’єднання ЛОВ у «Радіотеатрі»

Аудіозапис

…Так уже повелося, що творчі люди, як зрештою й усі інші, завжди шукають тих, хто б розділяв їхні погляди, переконання. Знайшовши своїх однодумців, об’єднуються. Ось тоді виникають різні мистецькі групи, товариства. Часто за схожістю смаків, стилю й інших літературних особливостей гуртуються письменники. Таких творчих спілок можна згадати чимало, проте особливо цікавими для вінничан є, звісно, місцеві. Не так давно – лише рік – проте доволі успішно в нашому місті функціонує літературне об’єднання ЛОВ – Любительки Оповідань Вінниці, яке згуртувало довкола себе талановитих авторок міста і області. Більшість із них знані не лише у краю, але й в усій Україні письменниці. Зазвичай їхні імена пов’язують з поезією чи, навпаки, з великими прозовими полотнами – повістями, романами. У ЛОВі ж кожна з мисткинь продемонструвала себе в ролі авторки коротких прозових творів. Тож наразі в авторській програмі Валентини Гальянової «Радіотеатр» пропонуємо послухати оповідання від двох учасниць об’єднання – «Вуличні люди» Вікторії Гранецької та «Трамвай до щастя» Валентини Сторожук.

Улюблені книги Вікторії Гранецької

Джерело: інтернет-портал «Читай.ua»

Писати Вікторія Гранецька почала ще в школі, однак ім’я цієї вінницької письменниці стало відомим широкій читацькій публіці у 2011 р., коли її дебютний роман і magnum opus «Мантра-омана» отримав першу премію престижного літературного конкурсу «Коронація слова». Книга заслужила схвальні відгуки як критиків, так і читачів, і дала зрозуміти, що за подальшою творчістю авторки варто уважно спостерігати. Наступні романи Гранецької, «ТІЛО™» та «Щасливий», виправдали ці сподівання і зробили її письменницький стиль виразнішим та впізнаванішим. Сьогодні Вікторія Гранецька не лише пише власну прозу (зокрема, її оповідання можна прочитати у збірках «Львів. Кава. Любов» та «Львів. Смаколики. Різдво»), а і редагує та рецензує твори інших письменників, а також говорить з нами про свої улюблені книги.

Презентація книги Влада Сорда «Трансгрес(і)я» у Сєвєродонецьку

Анонс на подію

Сєвєродонецький кризовий медіа-центр «Сіверський Донець», «Видавництво Сергія Пантюка» та 93 окрема гвардійська механізована Харківська бригада запрошують на презентацію поетичної книги воїна Влада Сорда «Трансгрес(і)я», що відбудеться 29 квітня у приміщенні медіа-центру за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 54.

Зустріч з письменницею Вікторією Гранецькою у бібліотеці ім. І. Бевза

Анонс на подію

Поетичний салон TRAmART

Автор: Центральна міська бібліотека імені Бевза м. Вінниці

Презентація книги віршів про війну

Анонс на подію

6 романів сучасних письменників із Вінниці, які отримали визнання

Джерело: Бізнес-портал Vinbazar

Сьогодні в Україні спостерігається значне зростання зацікавленості до якісних книжок та вітчизняних авторів. Редакція сайту Vinbazar.com зібрала для своїх читачів твори сучасних письменників із Вінниці, які вже встигли завоювати свою аудиторію. Пропонуємо вам підбірку художніх творів авторів з Вінниці, які вже отримали визнання в Україні.