Новини

6 романів сучасних письменників із Вінниці, які отримали визнання

Джерело: Бізнес-портал Vinbazar

Сьогодні в Україні спостерігається значне зростання зацікавленості до якісних книжок та вітчизняних авторів. Редакція сайту Vinbazar.com зібрала для своїх читачів твори сучасних письменників із Вінниці, які вже встигли завоювати свою аудиторію. Пропонуємо вам підбірку художніх творів авторів з Вінниці, які вже отримали визнання в Україні.

Вікторія Гранецька: «Щастя саме обирає людину, місце і час»

Джерело: Портал «Народ.ua»

Вікторія Гранецька – героїня Щастя на НародUA. "Іноді треба щось віддати, аби отримати своє щастя навзамін. І тоді все складеться, як було задумано в небесній канцелярії", – розповідає вона.

Що читати в холодну пору, якщо ти не любиш «теплі» історії

Джерело: Сайт міста Кам'янця-Подільського

В інтернеті є досить багато книг, рекомендованих для осені й зими, які радять смакувати з гарячим какао, закутавшись у теплий плед. А що читати, якщо до тепло-шоколадно-кавових історій не лежить душа? Команда сайту «3849.com.ua» рекомендує добірку українських та перекладних книг, які зовсім не зігрівають, але мають чудовий «холодний» настрій.

Презентація поетичної збірки воїна Влада Сорда «Трансгрес(і)я» у Вінниці

Анонс на подію

Дорогі вінничани та гості міста! Запрошуємо вас на презентацію поетичної збірки воїна Влада Сорда «Трансгрес(і)я», яка відбудеться 22 листопада (вівторок) у Книгарні «Тут», що за адресою вул. 600-річчя, 17, ТРЦ Мегамолл, 2-й ярус. Початок о 18:30. Також запрошуємо сьогодні, 21 листопада, о 16:10 до перегляду програми Ольги Камінської «Новий день» на телеканалі ВДТ, гостем якої буде Влад Сорд.

Презентація поетичної збірки воїна Влада Сорда «Трансгрес(і)я» у рамках Патріотичного Літературно-мистецького фестивалю «СЛОБОЖАНСЬКА РефорNація»

Анонс на подію

Книгарня «Є», Патріотичний Літературно-мистецький фестиваль «СЛОБОЖАНСЬКА РефорNація» та «Видавництво Сергія Пантюка» запрошують на презентацію дебютної поетичної збірки воїна Влада Сорда «Трансгрес(і)я», яка відбудеться 20 листопада за участю автора. Початок – о 13:00 у книгарні «Є» за адресою м. Харків, вул. Сумська, 3.

Дебютна збірка віршів воїна Влада Сорда вийшла друком!

Прес-реліз)

Влад «Змій» Сорд — український «вікінг», активний учасник Революції Гідності, який добровольцем вирушив на Схід захищати нашу країну з перших днів війни. Він носить довге волосся і має «зіпсовану» репутацію, приховує свій справжній вік, але не приховує переконань — Україна понад усе. І він напрочуд обдарований поет, що вільно пише українською, англійською та російською — мовою війни. Відтак його поезія — це голос війни від першої особи, почасти це сама війна, заримована у короткі строфи-постріли. Тут немає штучного конструювання метафор заради метафор, тож годі сподіватися, що ці вірші «впишуться» у теперішні поетичні тренди, — пристрасні, живі і страшні, вони є самовидцями цієї неоголошеної й незавершеної війни, котра мусить бути прожитою, проговореною і почутою, щоб «ніколи знову».

Вихід із Львівського жіночого літературного клубу

Офіційна заява

Шановні читачі! Повідомляємо, що Галина Вдовиченко, Вікторія Гранецька, Наталія Гурницька та Леся Олендій від 14 жовтня 2016 року не перебувають у ГО Львівський жіночий літературний клуб. З морально-етичних міркувань ми не розголошуватимемо причину нашого виходу з цієї організації.

Гелловін у Вінниці: презентація збірки «Ігри з темрявою» у книгарні «Є»

Анонс на подію

Книгарня «Є», літературно-художній журнал «Стос» та видавництво «Твердиня» запрошують на неймовірно стрррашну презентацію збірки горор-оповідань «Ігри з темрявою», що відбудеться 31 жовтня.

Володимир Вакуленко-К.: «Читання власних текстів українською — це вже патріотизм»

Фото зі сторінки Facebook

Останнім часом у нашому літературному середовищі нарешті відчутні суттєві зрушення — окрім вже звичних Форуму видавців у Львові та Книжкового Арсеналу в Києві, чи не кожне місто пропонує власну велику культурно-мистецьку подію, до якої неодмінно хочеться долучитися. Дізнавшись, що 19-20 листопада в Харкові вперше відбуватиметься Патріотичний Літературно-мистецький фестиваль «СЛОБОЖАНСЬКА РефорNація», приурочений до 3-ї річниці Революції Гідності, вирішила поспілкуватися з одним із його засновників — контрлітератором, поетом, перекладачем та громадським активістом Володимиром Вакуленко-К.

Збираємо кошти на видання книги вінницького бійця АТО

Благодійний проект

Шановні читачі! Прошу вашої уваги та підтримки! Знайомтесь, це Влад Сорд (Стафійчук) із позивним Змій – вінничанин, що пройшов Майдан і з перших днів війни добровольцем вирушив захищати нашу країну на Сході. Побував у найгарячіших точках Донбасу, став одним із реальних героїв книги Валерії Бурлакової «Життя Р.S.». А ще він – талановитий поет, який пише глибокі, пронизливі і дуже справжні вірші українською, англійською та російською мовами. Пише з дитинства, тож уже давно міг би мати власні видані книжки, натомість – зі зброєю в руках оберігає наш спокій…