Новини

Книжковий Арсенал-2016: фотозвіт

Фото: Роксолана Сьома, Тетяна Белімова, Альона Гринцевич

Вікторія Гранецька: розклад заходів на Книжковому Арсеналі-2016 у Києві

Анонс

Книга «Щасливий» звучатиме у вінницькому «Радіотеатрі»

Анонс

Друзі, а ви любите театр? А як щодо «Радіотеатру», де художні тексти оживають у виразних і чуттєвих голосах фахових акторів? Тож запрошую усіх охочих до радіоприймачів – цієї неділі (6 березня) о 18:10 в авторській програмі Валентини Гальянової «Радіотеатр» на хвилі 71,69 MHz Вінницького обласного радіо звучатимуть найкращі уривки із книги «Щасливий». Весняного всім настрою та натхнення!

Оповідання, які краще не читати після опівночі

Днями отримала незабутній досвід — побувала у складі журі конкурсу горор-оповідань «Після опівночі» від літературно-художнього журналу «Стос». Враження? Доволі суперечливі. Так, читати було цікаво. Ні, жахіття уночі не снилися. І, як на мій погляд, достойних робіт на конкурсі виявилось набагато більше, ніж очікувані п’ять-шість, що від початку були заплановані організаторами до видання окремою збіркою. Тут матеріалу вистачить на дві, а то й на три збірки. Принаймні для себе я відзначила щонайменше двадцять оповідань, які… краще не читати після опівночі на самоті.

Остання жінка на Землі

Джерело: літературно-художній журнал «Дніпро», № 12 (грудень 2015 р.)

От уже півроку, як вона тут зовсім сама. Хоча півроку — дуже умовний термін, вона не певна, що жодного разу не помилилася, обводячи чорнильними кружальцями цифри на маленькому календарику, котрий надбала десь у торговельній мережі, аби позначати на ньому святкові дні. Та потім стало якось не до свят. Одного ранку вона прокинулась і побачила, що зосталася сама. Тоді вона почала позначати просто дні.

До новорічних свят виходить друком збірка оповідань «Львів. Кава. Любов»!

Анонс

«Щасливий»: фотозвіт із подорожі у Рівне

Фото: Яна Мельник, Алла Рогашко та інші)

Моя чудова подорож до Рівного, незабутня прогулянка містом та презентація книги Щасливий у Рівненській малій академії наук учнівської молоді. Щиро дякую усім, хто минулої суботи дарував мені свій час та увагу – то було неперевершено!

Запрошуємо на презентацію «Щасливого» у місті Рівне

Анонс на подію

31 жовтня, у суботу, о 13.00, у Лабораторії гуманітарних досліджень Рівненської Малої академії наук учнівської молоді відбудеться зустріч із авторкою Гранд-роману «Коронації слова» 2015 року - Вікторією Гранецькою. За словами авторки, текст книги написало саме життя, котре на власний розсуд обрало героїв, скомпонувало сюжет й утілило його в реальних декораціях справжніх невигаданих міст двох країн, розділених кордонами і поєднаних у любові.

Кам`янець-Подільський: фотозвіт із презентації

Фото: Oleg Sinkov, Petro Ignatyev

Повернулася з Кам΄янця-Подільського із неймовірними враженнями від подорожі! Затишне старовинне місто, в якому відчувається романтичний дух минулих століть (шкода тільки, що було обмаль часу і не встигла усе роздивитися, відчути й зафотографувати, але то – чудовий привід повернутися)) Теплий гостинний прийом, за який щиро дякую представникам Творчого об'єднання «Phoenix», камерна Літературна зала з автентичними речами старих часів (чого варті лишень величні картини авторства невідомих художників, фортепіано та дзеркало з Палацу Потоцьких!), де так добре думати і говорити про книжки, творчість та натхнення… І, звісно, вдумливі, щирі й уважні читачі, за розмовою з котрими час летить швидко й непомітно. Щиро дякую кожному, хто був зі мною у дивовижному Кам΄янці-Подільському! Ви – найкращі!

«Щасливий» їде до Кам`янця-Подільського!)

Анонс на подію

20 жовтня (вівторок) із презентацією нового роману «Щасливий» у Кам'янець-Подільський завітає письменниця Вікторія Гранецька. Зустріч із авторкою Гранд-роману «Коронації слова» 2015 року відбудеться у Літературній залі Галереї мистецтв (2-й поверх) Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника о 17:30. Адреса Галереї мистецтв: вул. П'ятницька, 11 (Старе місто).