Новини

Оповідання, які краще не читати після опівночі

Днями отримала незабутній досвід — побувала у складі журі конкурсу горор-оповідань «Після опівночі» від літературно-художнього журналу «Стос». Враження? Доволі суперечливі. Так, читати було цікаво. Ні, жахіття уночі не снилися. І, як на мій погляд, достойних робіт на конкурсі виявилось набагато більше, ніж очікувані п’ять-шість, що від початку були заплановані організаторами до видання окремою збіркою. Тут матеріалу вистачить на дві, а то й на три збірки. Принаймні для себе я відзначила щонайменше двадцять оповідань, які… краще не читати після опівночі на самоті.

Остання жінка на Землі

Джерело: літературно-художній журнал «Дніпро», № 12 (грудень 2015 р.)

От уже півроку, як вона тут зовсім сама. Хоча півроку — дуже умовний термін, вона не певна, що жодного разу не помилилася, обводячи чорнильними кружальцями цифри на маленькому календарику, котрий надбала десь у торговельній мережі, аби позначати на ньому святкові дні. Та потім стало якось не до свят. Одного ранку вона прокинулась і побачила, що зосталася сама. Тоді вона почала позначати просто дні.

До новорічних свят виходить друком збірка оповідань «Львів. Кава. Любов»!

Анонс

«Щасливий»: фотозвіт із подорожі у Рівне

Фото: Яна Мельник, Алла Рогашко та інші)

Моя чудова подорож до Рівного, незабутня прогулянка містом та презентація книги Щасливий у Рівненській малій академії наук учнівської молоді. Щиро дякую усім, хто минулої суботи дарував мені свій час та увагу – то було неперевершено!

Запрошуємо на презентацію «Щасливого» у місті Рівне

Анонс на подію

31 жовтня, у суботу, о 13.00, у Лабораторії гуманітарних досліджень Рівненської Малої академії наук учнівської молоді відбудеться зустріч із авторкою Гранд-роману «Коронації слова» 2015 року - Вікторією Гранецькою. За словами авторки, текст книги написало саме життя, котре на власний розсуд обрало героїв, скомпонувало сюжет й утілило його в реальних декораціях справжніх невигаданих міст двох країн, розділених кордонами і поєднаних у любові.

Кам`янець-Подільський: фотозвіт із презентації

Фото: Oleg Sinkov, Petro Ignatyev

Повернулася з Кам΄янця-Подільського із неймовірними враженнями від подорожі! Затишне старовинне місто, в якому відчувається романтичний дух минулих століть (шкода тільки, що було обмаль часу і не встигла усе роздивитися, відчути й зафотографувати, але то – чудовий привід повернутися)) Теплий гостинний прийом, за який щиро дякую представникам Творчого об'єднання «Phoenix», камерна Літературна зала з автентичними речами старих часів (чого варті лишень величні картини авторства невідомих художників, фортепіано та дзеркало з Палацу Потоцьких!), де так добре думати і говорити про книжки, творчість та натхнення… І, звісно, вдумливі, щирі й уважні читачі, за розмовою з котрими час летить швидко й непомітно. Щиро дякую кожному, хто був зі мною у дивовижному Кам΄янці-Подільському! Ви – найкращі!

«Щасливий» їде до Кам`янця-Подільського!)

Анонс на подію

20 жовтня (вівторок) із презентацією нового роману «Щасливий» у Кам'янець-Подільський завітає письменниця Вікторія Гранецька. Зустріч із авторкою Гранд-роману «Коронації слова» 2015 року відбудеться у Літературній залі Галереї мистецтв (2-й поверх) Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника о 17:30. Адреса Галереї мистецтв: вул. П'ятницька, 11 (Старе місто).

Фотозвіт із київських презентацій «Щасливого»

Фото: Альона Гринцевич, Ольга Юрченко та інші)

У суботу 10 жовтня відбулися презентації книги Вікторії Гранецької "Щасливий" в Ісламському культурному центрі міста Києва та в книгарні "Буква" (Хрещатик, 13). Як це було, дивіться у розгорнутому фотозвіті.

Презентація книги Вікторії Гранецької «Щасливий» в Ісламському культурному центрі (м.Київ)

Анонс на подію

10 жовтня (субота) в конференц-залі Ісламського культурного центру міста Києва відбудеться презентація роману Вікторії Гранецької «Щасливий», створеного на основі реальної історії української мусульманської родини. Захід відбудеться у форматі відкритого спілкування автора з читачами із мусульманської громади.

Запрошуємо киян на презентацію «Щасливого»

Анонс на подію

Видавництво «НОРА-ДРУК» та українська національна книжкова мережа «Буква» запрошують на презентацію нового роману Вікторії Гранецької «Щасливий», що відбудеться 10 жовтня у м. Київ. Початок о 17:00.