Новини

Благодійний проект «Supernation»: збираємо кошти для дітей-сиріт з особливими потребами

Анонс на подію

Жіночий бізнес-клуб «Новація» та журнал «Свадьба до и после», за підтримки Клубу ділових людей та під патронатом Вінницької ОДА, запрошують вінничан і гостей міста відвідати благодійний вечір, який відбудеться 1 березня о 18:00 у приміщенні клубу Feride Plaza з метою зібрати кошти для допомоги вихованцям Піщанської школи-інтернату. Участь у благодійному заході візьмуть успішні вінничанки, відомі дизайнери міста та гурт «Друга ріка» з концертом-презентацією нового альбому «Supernation». У рамках акції відбудуться покази кількох луків від кожного дизайнера, моделями виступлять відомі вінничанки. Також буде проведено благодійний аукціон під гаслом «Діти – дітям», де можна буде придбати одну з дитячих живописних робіт. На всі отримані кошти з продажу картин та квитків на благодійний вечір організатори вже наступного дня закуплять необхідний одяг, взуття, спортивний інвентар, іграшки й особисто передадуть їх вихованцям інтернату.

Щиро вітаю друзів із Новорічними святами!

Без сумніву, цей рік, до завершення якого лишаються лічені години, був одним із найважчих для кожного з нас. 2014-й став нам роком непростих випробувань та болісних втрат, щоденних сумнівів, часом безсилля й безнадії, роком задуманого і невтіленого, непрочитаного й ненаписаного, очікуваного і невиправданого – кожен має власний список таких прикрих нездійсненностей… І в той же час ми отримали визначальний рік переродження, самовизначення, рік спротиву і незворотності, рік докорінної зміни пріоритетів. Насправді ми вже перемогли – всі разом і кожен поодинці, коли усвідомили себе справжніми українцями. Маємо пишатися цим й сподіватися на більше у Новому році. І пам’ятати, що після темряви завжди настає світло.

Літературний вікенд у Вінниці

Фото: Марина Однорог

Мабуть, немає жодного молодого автора, який би свого часу не мріяв про фахову «письменницьку» освіту, такий собі creative writing, що його вивчають західні драматурги і романісти в університетах та на літературних курсах у себе вдома. Шкода, досі в Україні не було повноцінних аналогів цієї освітньої програми. Про появу курсу креативного письма «Творчопис», розробленого й адаптованого для українських письменників, я дізналася ще на початку осені – літменеджер Ірина Вікирчак з командою саме проводили перші заняття в Києві та Львові. Коли ж «Творчопис» дістався Вінниці, без вагань зареєструвалася і з нетерпінням узялася чекати вихідних.

До Вінниці їде «Творчопис»!

Анонс на подію

Creative writing (творче писання) — найпоширеніша світова практика освіти для письменників. Чи не всі успішні західні автори вивчали creative writing в університетах чи на спеціальних курсах.

Благодійний вечір «За Життя!». Фотозвіт з місця події.

Фото і текст: Вікторія Гранецька

Минулого четверга у ресторації «Ile-de-France» відбувся благодійний аукціон, метою якого став збір коштів на лікування поранених Героїв, що перебувають у Вінницькому військовому шпиталі. Захід організовано за ініціативи Жіночого Бізнес Клубу «Новація» та за підтримки депутата місцевої облради Сергія Кудлаєнка. Завдяки небайдужим гостям-благодійникам цього вечора було зібрано майже десять тисяч гривень на лікування воїнів АТО.

У Вінниці пройде Благодійний вечір «За Життя!»

Анонс на подію

Доброчинна акція «Бібліотечна родина єдиній Україні»

Запрошення на подію

Шановні вінничани та гості міста! Запрошуємо Вас долучитися до благодійної акції «Бібліотечна родина єдиній Україні», що відбудеться цієї суботи, 27 вересня 2014 року з 15.00 до 18.00 на вінницькому Майдані Незалежності. В рамках благодійної акції триватимуть наступні заходи:

Зустріч із читачами з бізнес-клубу «Новація»

Фото: Вікторія Рудоміна, Ірина Гаджикурбанова

8 серпня мала надзвичайно теплу й приємну літературну зустріч із представницями Вінницького жіночого бізнес-клубу «Новація». Ініціаторкою зустрічі стала чарівна Вікторія Рудоміна – засновниця бізнес-клубу, а місцем проведення – затишний вінницький ресторан із паризьким шармом ILE-DE-FRANCE. Було надзвичайно приємно від того, що всі присутні знайшли і прочитали мої книжки, тож ставили цікаві, змістовні й часом несподівані запитання, а наприкінці вручили іменну подяку за зустріч. Частина підписаних книг, за сприяння Клубу «Новація», піде на благодійний аукціон, кошти з якого будуть перераховані на лікування наших поранених солдатів.

Вручення найпрестижнішої літературної премії України

Анонс на подію

5 червня 2014 року о 17.00 у Києві розпочнеться урочиста щорічна Церемонія нагородження переможців Міжнародної літературної премії «Коронація слова». Цього разу вручення відзнак відбуватиметься символічно спільно з Центральним будинком офіцерів Збройних сил України, що знаходиться за адресою: вул Грушевського, 30/1.

Про Андруховича без Андруховича

Фото зі сторінки «Вконтакті»

Нещодавно отримала приємну пропозицію — «черкнути кілька слів» про Юрія Андруховича для пабліка у мережі «Вконтакті», присвяченого його творчості. Стало цікаво. Особливо ж, коли дізналася, що до участі в цьому проекті уже зголосилися такі українські автори як Ігор Зарудко, Тарас Малкович, Дмитро Лазуткін, Богдан Коломійчук, Катерина Бабкіна, Артем Чех, Василь Карп’юк, Олег Коцарев, Андрій Любка, Макс Кідрук, Іван Андрусяк, Дара Корній та багато інших… Довго думала, що б його такого написати про пана Юрія, аж раптом слова самі прийшли і попросилися на папір. Так з’явився цей невеличкий есей: