Новини

Фотозвіт із вінницької презентації роману «Щасливий». Частина 2.

Фото: Олександр Мельник

Фотозвіт із вінницької презентації роману «Щасливий». Частина 1.

Фото: Чарівні Блохи Св. Антонія

Вінницька презентація роману Вікторії Гранецької «Щасливий»

Анонс на подію

Книгарня «Є» та видавництво «Нора-Друк» запрошують на презентацію нового роману Вікторії Гранецької «Щасливий», яка відбудеться 24 вересня. Початок о 18.00. Захід проходитиме у форматі відкритого спілкування автора з читачами. Модератор – Тіна Гальянова. Адреса: м. Вінниця, вул. Соборна, 89, книгарня «Є». Вхід вільний.

Фотозвіт із «Форуму видавців – 2015»

Фото: мережа Facebook)

Вікторія Гранецька: розклад заходів на ХХІІ Форумі видавців

Анонс

Топ-10 найочікуваніших книг до Форуму Видавців 2015

Автор: Максим Сущук

Роман «Щасливий» виходить друком до ХХІІ Форуму видавців у Львові

Прес-реліз)

Отож, друзі, майже офіційний прес-реліз: мій «Щасливий» роман, нагороджений спецвідзнакою цьогорічної «Гранд Коронації слова», виходить друком у київському видавництві «Нора-Друк». Шукайте нас (авторку та книжку)) на Форумі видавців у Львові – 11, 12 та 13 вересня за адресою: Палац мистецтв (вул. Коперника, 17), стенд № 108 та № 108(1). І, звісно, періодично зазирайте до стенду «Коронації слова» (№ 126) і приходьте на презентацію «Щасливого» у «Книжковий дворик» (вул. Винниченка, 4), яка відбудеться 11 вересня о 14:00 (тут якийсь «щасливчик» зможе отримати від мене цю книгу у подарунок*). Також чекатиму на Вас у «Копальні кави» (пл. Ринок, 10) для приємної розмови разом з Ірен Роздобудько та Анною Тарнавою (детальний розклад форумних подій – трохи згодом))

Фотозвіт із VІІІ Всеукраїнського поетичного фестивалю «Підкова Пегаса-2015»

Фото: колективна творчість учасників))

Друзі, до вашої уваги невеличкий фотозвіт із VІІІ Всеукраїнського фестивалю поезії на Поділлі «Підкова Пегаса-2015», що промайнув у Вінниці 18-19 липня. Щиро тішуся, що була серед учасників цього поетичного вікенду. Програма виявилась надзвичайно цікавою та насиченою: відвідали Черленківський замок та Маріїн парк у с. Селищі, оглянули у Гнівані відреставрований костел Святого Йосипа, побували на могилі композитора Петра Ніщинського у Ворошилівці, побачили батьківську хату митця «Розстріляного Відродження» Володимира Свідзинського у Маянові, раритетну дерев’яну дзвіницю у старообрядницькому селищі Борсків (тут зустріли й колоритного поета-американця, який перебрався жити до України)) і влаштували пікнік із читаннями віршів на кам`янистому березі Південного Бугу під Тивровом. Дякую організаторам фестивалю за диплом лауреата, нові «поетичні» знайомства та незабутньо проведений день!)

«Щасливий»: новий роман Вікторії Гранецької

Друзі, маю чудову новину – привезла із «Гранд Коронації слова-2015» спеціальну відзнаку за рукопис свого нового роману під назвою «Щасливий»! Почуваюся – відповідно до назви нового роману! Цей твір став направду особливим для мене, адже в ньому описую реальну історію з життя, яка сталася у моїй рідній Вінниці. У центрі оповіді – непроста історія любові української дівчини та азербайджанського хлопця-мусульманина. Що з ними сталося? От недаремно кажуть: часом реальне життя творить такі сюжети, котрих зумисне й не придумаєш, бо правда почасти неймовірніша за будь-яку вигадку… Тож очікуйте на мій «Щасливий» роман уже в середині вересня на Форумі видавців у Львові! А наразі до вашої уваги – відгуки про майбутню книгу від найперших читачів:

Intermezzo Short Story Festival: фотозвіт з місця подій

Фото: Олександр Лапін, Олена Павлова, Олена Бурдейна, Ірина Гаджикурбанова та інші)

Минулі вихідні у Вінниці були напрочуд яскравими та насиченими, адже у місті тривав Перший Міжнародний фестиваль оповідання «Intermezzo», присвячений постаті Михайла Коцюбинського. Пропоную невеличкий фотозвіт із фестивальних подій, де мене упіймали камери фотографів)