Новини

Фотозвіт із київських презентацій «Щасливого»

Фото: Альона Гринцевич, Ольга Юрченко та інші)

У суботу 10 жовтня відбулися презентації книги Вікторії Гранецької "Щасливий" в Ісламському культурному центрі міста Києва та в книгарні "Буква" (Хрещатик, 13). Як це було, дивіться у розгорнутому фотозвіті.

Презентація книги Вікторії Гранецької «Щасливий» в Ісламському культурному центрі (м.Київ)

Анонс на подію

10 жовтня (субота) в конференц-залі Ісламського культурного центру міста Києва відбудеться презентація роману Вікторії Гранецької «Щасливий», створеного на основі реальної історії української мусульманської родини. Захід відбудеться у форматі відкритого спілкування автора з читачами із мусульманської громади.

Запрошуємо киян на презентацію «Щасливого»

Анонс на подію

Видавництво «НОРА-ДРУК» та українська національна книжкова мережа «Буква» запрошують на презентацію нового роману Вікторії Гранецької «Щасливий», що відбудеться 10 жовтня у м. Київ. Початок о 17:00.

Фотозвіт із вінницької презентації роману «Щасливий». Частина 2.

Фото: Олександр Мельник

Фотозвіт із вінницької презентації роману «Щасливий». Частина 1.

Фото: Чарівні Блохи Св. Антонія

Вінницька презентація роману Вікторії Гранецької «Щасливий»

Анонс на подію

Книгарня «Є» та видавництво «Нора-Друк» запрошують на презентацію нового роману Вікторії Гранецької «Щасливий», яка відбудеться 24 вересня. Початок о 18.00. Захід проходитиме у форматі відкритого спілкування автора з читачами. Модератор – Тіна Гальянова. Адреса: м. Вінниця, вул. Соборна, 89, книгарня «Є». Вхід вільний.

Фотозвіт із «Форуму видавців – 2015»

Фото: мережа Facebook)

Вікторія Гранецька: розклад заходів на ХХІІ Форумі видавців

Анонс

Топ-10 найочікуваніших книг до Форуму Видавців 2015

Автор: Максим Сущук

Роман «Щасливий» виходить друком до ХХІІ Форуму видавців у Львові

Прес-реліз)

Отож, друзі, майже офіційний прес-реліз: мій «Щасливий» роман, нагороджений спецвідзнакою цьогорічної «Гранд Коронації слова», виходить друком у київському видавництві «Нора-Друк». Шукайте нас (авторку та книжку)) на Форумі видавців у Львові – 11, 12 та 13 вересня за адресою: Палац мистецтв (вул. Коперника, 17), стенд № 108 та № 108(1). І, звісно, періодично зазирайте до стенду «Коронації слова» (№ 126) і приходьте на презентацію «Щасливого» у «Книжковий дворик» (вул. Винниченка, 4), яка відбудеться 11 вересня о 14:00 (тут якийсь «щасливчик» зможе отримати від мене цю книгу у подарунок*). Також чекатиму на Вас у «Копальні кави» (пл. Ринок, 10) для приємної розмови разом з Ірен Роздобудько та Анною Тарнавою (детальний розклад форумних подій – трохи згодом))