Благодійний проект «Supernation»: збираємо кошти для дітей-сиріт з особливими потребами

Анонс на подію

Жіночий бізнес-клуб «Новація» та журнал «Свадьба до и после», за підтримки Клубу ділових людей та під патронатом Вінницької ОДА, запрошують вінничан і гостей міста відвідати благодійний вечір, який відбудеться 1 березня о 18:00 у приміщенні клубу Feride Plaza з метою зібрати кошти для допомоги вихованцям Піщанської школи-інтернату. Участь у благодійному заході візьмуть успішні вінничанки, відомі дизайнери міста та гурт «Друга ріка» з концертом-презентацією нового альбому «Supernation». У рамках акції відбудуться покази кількох луків від кожного дизайнера, моделями виступлять відомі вінничанки. Також буде проведено благодійний аукціон під гаслом «Діти – дітям», де можна буде придбати одну з дитячих живописних робіт. На всі отримані кошти з продажу картин та квитків на благодійний вечір організатори вже наступного дня закуплять необхідний одяг, взуття, спортивний інвентар, іграшки й особисто передадуть їх вихованцям інтернату.

Олена Жучинська, журналіст «33-го каналу» та член клубу «Новація», давно опікується Піщанським інтернатом для дітей із фізичними вадами. Заклад знаходиться практично на кордоні з Придністров’ям, державного фінансування не вистачає навіть на елементарні речі. Ще у новорічні свята жінки-благодійниці попросили дітей написати свої побажання у листах і виконали низку їхніх бажань. Проте суттєві потреби залишаються і допомога надзвичайно потрібна. Так виникла ідея великого благодійного вечора. Його організаторами виступили Вікторія Рудоміна – засновниця Жіночого бізнес-клубу «Новація», Анна Мельник – керівник проекту журналу «Свадьба до и после» та підтримала Надія Лисецька – президент «Клубу ділових людей».

Вікторія Рудоміна розповідає, що це вже не перша благодійна акція клубу «Новація». У жовтні минулого року жінки-благодійниці проводили закритий аукціон, кошти з якого були передані пораненому солдату. А цього разу виникла ідея запросити до участі в акції відомих вінницьких дизайнерів одягу. Проект планували назвати «Квіти життя». До нього долучилися вісім вінницьких дизайнерів: Dess, Ruta, Олександр Очеретний, Людмила Квєтна, Марина Ярославська, Тетяна Сухомуть, Світлана Теренчук та Марина Юзькова. А невдовзі до акції приєднався й відомий український гурт «Друга ріка» та його фронтмен Валерій Харчишин, що зараз саме перебувають у турі Україною на підтримку свого нового альбому «Supernation».

«Українці – це супернація, ми переживемо важкі часи і станемо тільки сильнішими!» – такий меседж у цього знакового альбому команди. Валерій Харчишин, який разом із групою чимало займається доброчинністю, дозволив дати назву вінницькому благодійному вечору – «Supernation». Сьогодні дуже важливо чути слова підтримки не тільки від близьких, але й від людей мистецтва. Адже саме завдяки мистецтву суспільство продовжує розвиватися навіть у найбільш екстремальних умовах. Без музики важко уявити наше життя. Альбом «Supernation» став квінтесенцією усієї попередньої творчості гурту «Друга ріка»: їхні пісні гранично відверті та надзвичайно енергійні, у них і лірика, і драйв, і патріотичні мотиви. А ще важливо допомагати нужденним, адже, виявляючи милосердя, ми робимо наш світ трохи кращим. Тож слухаймо українське, купуймо українське і підтримуймо маленьких українців!

Успішні жінки нашого міста, які втілять у життя бажання дітей:

Вікторія Рудоміна (засновниця жіночого бізнес клубу «Новація»)

Анна Мельник (керівник проекту журналу «Свадьба до и после»)

Надія Лисецька (радник голови Вінницької ОДА та голови ОР, президент «Клубу ділових людей»)

Вікторія Гранецька (письменниця, лауреат літературної премії «Коронація слова»)

Катерина Селезньова (заслужена артистка України, артистка Вінницького академічного музично-драматичного театру ім. М. К. Садовського)

Олена Шамрай (кандидат медичних наук, онкогінеколог, директор медичного центру «Вітамедлайф»)

Людмила Савицька (викладач Вінницького національного технічного університету)

Марина Кармаліта (юна художниця, володарка гранту президента України Л. Д. Кучми)

Юлія Левківська (редактор новин на телеканалі «Еверест», ведуча програми «Знаменитості на смак»)

Інна Дорохіна (власниця стоматологічної клініки «Левіка», директор Благодійного фонду «Майбутнє без болю»)

Людмила Борисова (власниця ресторану «Ile-de-France», власниця аптеки «Доктор Гаше»)

Наталія Задорожнюк (директор туристичної агенції «Поділля-тревел»)

Олена Марківська (власниця ресторану клубного типу «Серце міста» м. Липовець)

Олена Жучинська (журналіст газети «33 канал», власниця магазину дитячого одягу «Твій малюк»)

Ольга Данилюк (засновниця закладів швидкого харчування, співзасновниця ГО «Райдуга майбутнього»)

Наталія Чернишова (провідний косметолог центру здоров'я та краси «Імідж»)

Юлія Полякова (власниця майстерні свята «Дивоцвіт»)

Аліна Максименко (власниця гуртового магазину ТМ «Conte» та ТМ «Anabel Atro»)

Ярослава Куряча (хореограф, Міс Україна – 2011)

Анна Станіславенко (засновниця преміум-журналу «HARVED online», засновниця дитячого глянцевого журналу «HARVED kids», засновниця креативної агенції подарунків «MIXBOX»)

Ірина Домбровська (громадський діяч, дружина народного депутата України Олександра Домбровського)

Олена Домбровська (приватний підприємець)

Наталія Ковтун (директор ТОВ «Сафарі»)

Наталія Фурманова (директор модельної агенції «Klodel Models», власниця кав'ярні «Масай Мара»)

Оксана Владика (співвласниця ресторану «Буржуй»)

Олена Крутікова (директор Спортивного Клубу «Атлант»)

Юлія Шакула (директор Комп'ютерної Академії «ШАГ»)

Леся Бернадзіковська (завуч Комп'ютерної Академії «ШАГ»)

Катерина Кікоть (директор агенції нерухомості «Мир квартир»)

Ведучий благодійного вечора – відомий шоумен Олександр Теренчук.


Вхід за запрошеннями. Вартість запрошення – 350 грн. Замовити запрошення можна за тел.: 050-461-39-81, 050-447-80-28, 098-772-12-49 

Долучайтеся!

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.