Благодійний вечір «За Життя!». Фотозвіт з місця події.

Фото і текст: Вікторія Гранецька

Минулого четверга у ресторації «Ile-de-France» відбувся благодійний аукціон, метою якого став збір коштів на лікування поранених Героїв, що перебувають у Вінницькому військовому шпиталі. Захід організовано за ініціативи Жіночого Бізнес Клубу «Новація» та за підтримки депутата місцевої облради Сергія Кудлаєнка. Завдяки небайдужим гостям-благодійникам цього вечора було зібрано майже десять тисяч гривень на лікування воїнів АТО.

Натхненна промова Вікторії Рудоміної – засновниці Жіночого Бізнес Клубу «Новація» та ініціаторки Благодійного вечора.

Серед лотів благодійного аукціону – пляшка вишуканого колекційного вина, ексклюзивний посуд, статуетка з чорного дерева, ляльковий ельф, крихітний меблевий гарнітур і, звісно, книги. Завдяки майстерності Олександра Теренчука, що блискуче вів аукціон, усі лоти потрапили в добрі руки за гарною ціною) Приміром, мої книжки пішли «з молотка» за 500 гривень))

Окремої уваги заслуговує авторська літературно-декоративна композиція з крассулою, виготовлена Анастасією Бедраковською. Від стартових 150 гривень ціна цієї чудової роботи сягнула 550 гривень!)

Підходимо ближче) Особисто мені так і не вдалося відгадати автора та назву старої книги))

Також у рамках Благодійного вечора можна було придбати дивовижні картини талановитих вінницьких художників. Виручені з живопису кошти теж спрямовані на допомогу Українській армії.

І, звісно, всі охочі могли помилуватися дизайнерським вечірнім вбранням авторства Світлани Теренчук, а також купити уподобану сукню за фіксованою ціною, щоби допомогти коштами нашим хоробрим військовим.

Дизайнер Світлана Теренчук зі своєю сестрою Наталкою – авторкою вишуканих аксесуарів до вечірніх суконь (чудові вовняні віночки – справа рук Наталі))

Драйвовий виступ молодого вінницького рок-гурту «Larus» став прекрасним завершенням вечора!

Загалом, вечір минув у теплому дружньому спілкуванні та приємній невимушеній атмосфері, створеній ресторацією французької кухні «Ile-de-France», що днями отримала почесну відзнаку від Ольги Фреймут, з чим при нагоді й вітаю цей гостинний заклад!)

І хочеться сподіватись, що такий Благодійний вечір – не останній у Вінниці, адже Українська армія зараз, як ніколи, потребує нашої спільної згуртованої підтримки. Не будьмо байдужими. Допомогти може кожен!

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.