«Дім Химер»: відкриваємо власне книжкове видавництво!

Друзі, раді повідомити, що 31 жовтня було офіційно відкрито нове книжкове видавництво «Дім Химер». Так, ми з Владом Сордом нарешті наважилися й заснували родинний бізнес – власне видавництво. Як так сталося? Коли зустрічаєш стількох талановитих авторів, працюєш з ними (комусь — передмову, комусь — відгук на обкладинку, рідерство, редагування чи співавторство…) й усі ці автори виявляються такими щирими в особистому спілкуванні та в подяках на сторінках своїх книжок… Коли твій чоловік-вояк стає крутим дизайнером, який робить шикарні обкладинки, креативну верстку, афіші, буктрейлери… Та що там, коли навіть тітоньки-реєстраторки в офіційних установах дізнаються про наші плани, тануть і кажуть: «У вас усе вийде, ми теж хочемо таке читати»… сумнівів не залишається — треба рухатися далі!

Відтак ось воно — новонароджене, проте вельми амбітне й перспективне видавництво «Дім Химер». Назва зобов'язує, тож наша книжково-видавнича ніша теж «химерна» — це увесь той пласт «темної» літератури (бажано з наліпкою 16+), що його наразі складають містично-психологічні трилери, горор, детективний нуар, соціальна фантастика, неоготика, темне фентезі, стім-панк, романи й оповідання на основі історичних містифікацій, екзистенційний (пост)апокаліпсис, футуристична (анти)утопія тощо. А якщо чесно, то ми просто назвали видавництво на честь однієї з наших хатніх киць — Химерки)))

Однак суті це не змінює — уже оформлено установчі документи, створюються сторінки в соцмережах, розробляється власний сайт з інтернет-магазином, ведуться перемовини з авторами й дистриб'юторами, перші видання готуються до друку… Словом, ми готові тяжко працювати, аби тішити шанувальників сучасної української химерної прози естетично вишуканими й моторошно-змістовними книгами) Якщо ви також зацікавились та плануєте стати нашими авторами/читачами/бізнес-партнерами/конкурентами — ласкаво просимо стежити за нашими анонсами на сторінці видавницва у Фейсбук: https://www.facebook.com/chimeraspublisher/   

Обіцяємо – буде весело і химерно))

Щиро,

Вікторія Гранецька,

співзасновниця та головна редакторка

видавництва "Дім Химер"

 

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.
 
Вячеслав

Коментар
Добрый день, я и мой брат полгода работали над книгой в стиле фантастики. Буду благодарен любой помощи молодым писателем, хотя бы редактуры) большое спасибо.
Олена

Коментар
Добрий день, Вікторія. Ми з вами спілкувались на Арсеналі. Мені потрібна ваша електронна адреса,щоб надіслати договір для співпраці.Продакт менеджер инт.книгарні Бук24
050-315-55-80