«Дім, у котрому заблукав час»: презентаційна вечірка у Вінниці

Запрошення на подію

Дорогі вінничани та гості міста! 21 жовтня (вже цієї суботи!) Вінниця перетвориться на «Дім, у котрому заблукав час», адже саме цього дня в нашому місті нарешті презентується ця містична книга за участі усіх трьох авторок – Вікторії Гранецької, Анастасії Нікуліної та Марини Однорог.

Перша зустріч розпочнеться о 14:00 у Центральній міській бібліотеці ім. І. Бевза (вул. Хмельницьке шосе, 4). Саме тут влаштуємо прем’єрний показ буктрейлера до роману «Дім, у котрому заблукав час», поговоримо про годинниково-книжковий апокаліпсис, письменницьке натхнення й розкажемо про роботу у співавторстві. Також у програмі автограф-сесія, неформальне спілкування та безліч позитиву і гарного настрою!     

А на вечір заплановано тематичну вечірку «Магія старовинних годинників» у легендарній «Вітальні щасливого часу» ав’ярня-музей «Панъ Заваркінъ та синъ», вул. О. Соловйова, 3/44). На гостей очікують містичні читання в оточенні антикварних годинників, підписування книжок, ворожіння на картах Таро й інші приємні сюрпризи!

Початок о 17:15 (тобто чверть на шосту, коли книга зупинить годинниковий час)

Вхід тільки з годинником!

Як ми зазвичай уявляємо апокаліпсис? Нищівними повенями чи пожежами, землетрусами, атомними вибухами, нападом іншопланетян? А що, як усе виявиться набагато простіше, і до апокаліпсису призведе зникнення буденної речі з нашого життя – скажімо, годинникового часу?

 «Дім, у котрому заблукав час» – драматична антиутопія про час як метафору, адже часу не існує, є лише прилади його вимірювання, що їх для зручності вигадали люди; про внутрішній апокаліпсис, який почасти буває страшнішим, ніж апокаліпсис довколишній; зрештою – про кохання, що триває на тлі руйнування часу. Тут проза поєднана з поезією, а історичні події з химерними містифікаціями… Тож обирайте зручне місце та час і приходьте знайомитись із книгою!

На вас очікує незабутня літературна атракція)

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.