Гелловін у Вінниці: презентація збірки «Ігри з темрявою» у книгарні «Є»

Анонс на подію

Книгарня «Є», літературно-художній журнал «Стос» та видавництво «Твердиня» запрошують на неймовірно стрррашну презентацію збірки горор-оповідань «Ігри з темрявою», що відбудеться 31 жовтня. 

Геловін – не тільки привід полякати друзів, але й самому впіймати дрижаки. А найкраще у цьому допомагає література, зокрема, горор-оповідання. Збірка «Ігри з темрявою», укладена з 15-ти кращих оповідань літературного конкурсу від журналу «Стос», пропонує читачеві знайомство з жанром жахів у всьому його сучасному різнобарв’ї. Моторошні сюжети, жахливі місця, страхаючі образи – і нові знахідки в одвічному царстві горрору. Історії, які викликають тремтіння. На сторінках збірки матеріалізуються вампіри та привиди, зомбі та відьми, таємничі монстри та мерці – усі найпопулярніші персонажі жанру жахів. Смертоносні тварюки виповзають з темряви, з’являються з потойбіччя або з глибин збудженої свідомості.
31 жовтня, у Ніч усіх святих, до Книгарні «Є» завітають майстри горору Вікторія Гранецька, Сашко Завара, Роман Батькович, Віталій Левченко і Сергій Рибницький, щоб серед книжкових стелажів у мороках прочитати свої жахастики. 
Модератор: Олександр Вешелені.

Атмосфера страху й містики гарантована! Геловінський дрескод вітається!

Початок – о 19.00
Вхід вільнийНаписати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.
 
Jaylan

Коментар
At last, soemone who knows where to find the beef