Літературна агенція «Acris» візьметься за промоцію збірки оповідань від конкурсу «Зачаєний жах»

Чудова новина для авторів, які надіслали або тільки планують надіслати свої твори на літературний конкурс горор-оповідань «Зачаєний жах»! Організатор конкурсу літературно-художній часопис «Стос» та літагенція «Acris» вирішили об'єднати зусилля для пошуку та промоції авторів, що цьогоріч вправлятимуться у творенні «лавкрафтівських жахів». Тому до складу журі конкурсу (поряд із редактором Алісою Гаврильченко, письменниками Сашком Заварою та Вікторією Гранецькою, а також  українськими перекладачами Г. Ф. Лавкрафта) увійде співзасновниця літературної агенції «Acris» Любов Кривуца, аби спільно провести відбір, редагування та укладання кращих оповідань у тематичну збірку. Також літагенція «Acris» займатиметься подальшим просуванням збірки та її авторів до видавця і широкого кола читачів.

Літературна агенція «Acris», яку заснували 1 серпня 2016 року літературознавець Любов Кривуца та літменеджер Марк Оплачко, займається пошуком перспективних авторів, редагуванням рукописів, комунікацією з видавцями та просуванням книг. Працюють з детективами, трилерами, містикою, фантастикою, пригодницькими та історичними романами, проте готові переглянути свої жанрові пріоритети, якщо твір їм сподобається. Деталі можна дізнатися на сторінці літературної агенції у мережі Фейсбук та на презентації, що відбудеться на цьогорічному Форумі видавців у Львові.

 «Історія, перш за все, має бути цікавою. Сюжет має надзвичайно важливе значення, – вважає Любов Кривуца. – Події твору мають захоплювати читача, переносити його у вигаданий світ так, щоб він не захотів його покидати, поки не дочитає до кінця. Для нас також важливе значення має стиль автора. Якщо він органічний і легкий, то таку книжку набагато приємніше читати».    

Нагадаємо, що прийом оповідань на конкурс горору «Зачаєний жах» триває до 30 листопада 2016 року. Метою цьогорічного конкурсу є популяризація творчості Говарда Філіпса Лавкрафта та розвиток українського горору у сфері піджанру «лавкрафтівські жахи». Для участі надсилайте свої непубліковані раніше твори на адресу: stos-ua@yandex.ua із позначкою в темі листа «Конкурс». Від одного автора приймається до двох конкурсних оповідань. Оголошення переможців: 18 грудня 2016 року. Детальнішу інформацію про вимоги до конкурсних робіт дивіться тут.

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.