Містичний трилер «ТІЛО™» вже у продажі в мережі Книгарень «Є»!

Анонс на подію

Маю гарну новину: нещодавно на поличці Книгарні «Є» з'явилася моя нова книжка під назвою «ТІЛО™». От як відгукнувся про неї київський журналіст та телеведучий Андрій Куликов: «Хочете прочитати книгу, у якій — захопливий сюжет, особлива атмосфера і характерні персонажі? Хочете прочитати книгу, дочитавши яку, захочете прочитати її знову? Тоді прочитайте ЦЮ книгу». А львівська письменниця Ніка Нікалео (вона теж уже встигла прочитати роман) написала у соціальній мережі фейсбук: «Кохання і смерть, плоть і душа, українські та американські переплетіння доль, лірика і кровопролиття... Чого тільки не знайдете під багатообіцяючою обкладинкою книги «ТІЛО™»…

Мені як автору надзвичайно важливо отримувати відгуки на свою роботу. Якщо ж Вам цікаво дізнатися більше про те, що ховається під «багатообіцяючою обкладинкою», запрошую послухати цієї суботи (22 червня) програму «Книжковий базар» на радіо «Ера FM». У діалозі з ведучою програми пані Мариною Фіалко розповім про те, що спонукало мене до написання роману «ТІЛО™», якою є основна тема й ідея цього роману, кого хочу бачити серед читачів… та багато-багато іншого.

Не оминемо в розмові й цьогорічну «Коронацію слова», спецпроект «Письменницькі спогади», ретро-фотосесію «Сучасні автори в образі майстрів слова минулого» і, звісно, СЕКС (Сучасне Епатажне Креативне Слово). Тож вмикайте свої радіоприймачі о 13.00 і налаштовуйте їх на хвилю «Ера FM» - 96.0 FM (Київ), 107.8 FM (Вінниця). Обіцяю, буде цікаво!)

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.
 
Вікторія Гранецька

Коментар
Дуже дякую Вам, Аліно! Сама з нетерпінням чекаю на презентацію в Одесі:)
Аліна Коваленко

Коментар
Вікторія, вітаю вас з виходом нової книги! Обов*язково куплю і прочитаю!! Чекаю презентацію в Одессі!! Не забувайте про нас!!!