Мої враження від львівського «Форуму видавців»

Фоторепортаж з місця події

Текст: Вікторія Гранецька

Фото: Ірина Гаджикурбанова

Слід відзначити, на Форум я вибиралася наче на війну – взяла з собою сестричку і дві валізи… з найнеобхіднішими речами. Чого в них тільки не виявилось: вечірні сукні (жодну так і довелося приміряти), черевички на підборах (в кінці дня я їх уже ненавиділа), праска, фен (а раптом там не буде?), книжки (наче на Форумі їх бракуватиме) та ще силу-силенну різних і вкрай необхідних речей. Як виявилось, з собою треба було мати лише перепустку (на ній гордо вказується «Автор»), гарний настрій та чітке уявлення, про що моя перша книжка (бо можуть знову спитати).

Це було першим, що я уздріла на стенді видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля», де разом з Мирославою Замойською та Володимиром Лисом мала розпочатися моя перша автограф-сесія :-)

Автограф-сесія розпочалася! Поруч мене – пані Мирослава Замойська (вона ж – Дара Корній, автор сонцепоклонного «Гонихмарника»). Не виключено, що саме пані Мирослава начаклувала для Форуму сонячну погоду, бо за всі дні на Львів не впало жодної краплі дощу :-)

Перша «Мантра-омана», підписана мною на Форумі :-) Принаймні, сестричка Іринка переконує, що це так, бо я просила сфотографувати саме першу))

А це вже стенд «Коронації слова». Автограф-сесія продовжується))) Майбутні читачі намагаються з'ясувати, що ж воно таке, ота «Мантра-омана»…

Здається, з'ясували)) Автограф-сесія пішла жвавіше. Наступного дня на стенді розібрали всі примірники «Мантри-омани», хоча, адміністратор казала, що їх завезли чималенько))

А на стенді навпроти тривала автограф-сесія пані Марії Матіос, що привезла на Форум свою нову книжку під інтригуючою назвою «Армагедон уже відбувся». Книжка придбана. Автограф отримано.

16 вересня стенд «Клубу Сімейного Дозвілля» ледь не знесло натовпом шанувальників Люко Дашвар, приваблених її новою книгою «Макар» (трилогія «Биті Є»). Попри величезне бажання, мені так і не вдалося пробитися до улюбленої авторки, аби познайомитись з нею особисто та взяти омріяний автограф :-(

Зате наступного дня, коли приїхала Ірена Карпа, я зробила висновки з учорашнього і замислила підступний план – пробратись поміж лав організаторів і чекати там. Цей же план спрацював, до речі, і під час автограф-сесії пані Галини Вдовиченко)) На світлині: я у засідці, чатую на Ірену Карпу)))

Ірена Карпа на місці. Від напливу захоплених шанувальників одразу стає спекотно :-)

Але це не заважає авторці «Піци «Гімалаї» сумлінно роздавати автографи й спілкуватися з читачами)))

А от і я! Місію виконано :-)

Один із найприємніших і найсмачніших заходів мого Форуму – читання-тандем у кав'ярні «Штука». Поряд зі мною – Володимир Лис та Мирослава Замойська, однак я, здається думаю про каву та тірамісу…

Читаю уривок з «Мантри-омани». Всі наче принишкли – я ж бо обрала найдраматичніший епізод))

До нас приєдналася пані Світлана Скляр – наш видавець із "Клубу Сімейного Дозвілля".

А ще на Форумі дуже приємно зустрічати знайомих)) На світлинці поряд зі мною – Олександр Вешелені – арт-менеджер вінницької Книгарні «Є».

Зрештою, Форум скінчився і від нього лишилися тільки приємні фотоспогади))) А ще – презентована книжка (про що вона, мене спитали лише разів п’ять), а також непереборне бажання потрапити туди й наступного року. Бо тепер я достеменно знаю, які речі на Форумі видавців є найнеобхіднішими :-)

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.
 
Олег

Коментар
Жаль, что я не побывал на Форуме(( друзья ездили сказали было реально круто)) привезли книгу Виктории с автографом)))