Олександр Онофрійчук та літератори просуватимуть у Вінниці «С.Е.К.С.»

Запрошення на подію

20 березня всеукраїнський громадський рух «Не будь байдужим!» розпочне у Вінниці просування проекту під назвою «Сучасне Епатажне Креативне Слово». Як повідомляють організатори, суть нового проекту полягає в популяризації серед школярів сучасної української літератури та ламання стереотипів про те, що в українській літературі є тільки страждання і покріпачення. Молоді філологи протягом квітня проводитимуть у школах Вінниці уроки на цю тему.

Всеукраїнський громадський рух «Не будь байдужим!» об’єднує тих, хто вболіває за українську мову та прагне утвердити її як сучасну, яскраву та престижну. Серед небайдужих: Сашко Положинський, Фоззі та Фагот, Юрко Журавель, Олег Скрипка, Павло Гудімов та багато інших відомих людей.

На вінницькій прес-конференції активісти руху «Не будь байдужим!» представлять нетрадиційні методики роботи з дітьми, що допоможуть спростувати негативні стереотипи щодо тотальної депресивності української літератури і репресивності шкільної системи. «Текстуально активні» небайдужі мають намір під час занять у школах переконати старшокласників, що українською можна говорити не лише про сльози та кріпацтво, а й про «sex-drugs-rock’n’roll».

Учасники прес-конференції:

Оксана Левкова – виконавчий директор громадського руху «Не будь байдужим!»

Вікторія Гранецька – письменниця, переможниця Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова – 2011»

Микола Доляк – музикант, учасник гурту «Очеретяний кіт»

Олександр Онофрійчук – соліст гурту «Strong Time», переможець «Крим Мюзик Фесту – 2012»

Олександр Вешелені – літературознавець

 

Місце проведення: книгарня «Є», м. Вінниця, вул. Соборна, 89

Початок: 20 березня о 10:30

Вхід вільний


Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.