Письменники атакують ВНЗ!

Фото: TabloID

9 листопада — День української писемності та мови! Тому ярмарок «Книжковий світ», який проходитиме 10-13 листопада, допоможе вищим навчальним закладам відсвяткувати цей день. А з ким його святкувати, як не з літераторами? Тому письменницький десант у складі Братів Капранових, Ірен Роздобудько та Ігоря Жука, Максима Кідрука та Антона Санченка, Міли Іванцової, Вікторії Гранецької, Антоніни Спірідончевої та Леоніда Капелюшного висадяться у провідних київських ВНЗ. Приходьте на зустрічі самі і приводьте друзів.

Графік святкування: 

3 листопада

11:00 Творча зустріч Ірен Роздобудько та Ігоря Жука в Університеті ім. Драгоманова (вул. Тургенівська 8/14, Інститут української філології, 7 поверх, ауд. 11).

4 листопада

10:25 Творча зустріч Братів Капранових у КПІ.

11:00 Лекція Антоніни Спірідончевої «PR-провокація» для студентів Університету ім. Драгоманова (вул. Тургенівська 8/14, Інститут української філології, 7 .поверх, ауд. 11).

7 листопада

10:30 Творча зустріч Максима Кідрука та Антона Санченка в КНУ культури і мистецтв (вул. Чигоріна, 14).

11:30 Творча зустріч Братів Капранових з філологами Університет ім. Шевченка.

15:50 Зустріч Братів Капранових та Вікторії Гранецької з видавцями Університет ім. Шевченка (вул. Мельникова, 36/1).

13:45 Творча зустріч Вікторії Гранецької та Міли Іванцової в Університеті ім. Грінченка (ст. м. Мінська, вул. Маршала Тимошенка, 13 Б, ауд. 204).

8 листопада

13:45 Творча зустріч Ірен Роздобудько та Ігоря Жука в Університеті ім. Грінченка (ст.м. Мінська, вул. Маршала Тимошенка, 13 Б, ауд. 204).

15:00 Творча зустріч Братів Капранових у НАУ (вул. Комарова, 1, 1 корпус).

15:50 Лекція Антоніни Спірідончевої «PR-провокація» для студентів Університету ім. Шевченка.

20:30 Творча зустріч Братів Капранових у гуртожитку Університету ім. Шевченка (вул. Єреванська, 14-Д (зала засідань Студради).

 9 листопада

15:50 Лекція Леоніда Капелюшного для студентів Університету ім. Шевченка.

12:20 Лекція Антоніни Спірідончевої та Леоніда Капелюшного для журналістів КПІ.

14:00 Творча зустріч Максима Кідрука та Антона Санченка в Університеті права ім. Карецького (ст. м. Житомирська, вул. Доброхотова, 7 А).

14.00 Творча зустріч Наталі Тисовської в Університеті Драгоманова (вул. Тургенівська, 8/14).

 

 14 Київська міжнародна виставка-ярмарок «МЕДВІН: Книжковий світ-2011» відбудеться 10-13 листопада в Національному університеті фізичного виховання та спорту (вул. Фізкультури, 1, ст. м. Олімпійська).

Організатор виставкова компанія «МЕДВІН».

Куратори культурної програми Брати Капранови.

Інформаційні партнери: 5 канал, 24 канал, радіо «Ера», УНІАН, ІА«Регіональні новини», Український тиждень, Країна, Газета по-українськи, газета «День», МЕТА, Главред, Буквоїд, Вечірні вісті, Інтерфакс, 2000.

Оригінал статті

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.
 
Тисовська

Коментар
Пані Вікторіє, шкода, що я не знала, що ви були в університеті Грінченка. Це зовсім поруч із нашим видавництвом, можна було побачитися :)
Вікторія Гранецька

Коментар
Пані Наталю, дякую за інформацію, вже додала ваш захід в себе до анонсів. Я так розумію, списки зустрічей постійно оновлюються, звідси й неточності :-)
Тисовська

Коментар
А ще 9 листопада о 14.00 в ін-ті Драгоманова (вул. Тургенівська, 8/14) у мене зустріч зі студентами. Не знаю, чому в програмі немає :)