Презентація книг Вікторії Гранецької та Влада Сорда у Чернігові

Анонс на подію

Любий Чернігове! 24 лютого запрошуємо завітати всіх охочих на творчу зустріч з письменницьким подружжям – Владом Сордом та Вікторією Гранецькою із Вінниці. Зустріч відбудеться у Чернігівському обласному молодіжному центрі за адресою вул. Магістратська, 3. Початок о 12:00. Модерує Людмила Зіневич.

Вікторія Гранецька — авторка чотирьох романів: «Мантра-омана», «ТІЛО™», «Щасливий», «Дім, у котрому заблукав час» (у співавторстві) та збірки поезій «Спротив речей». Лауреатка літературного конкурсу «Коронація слова-2011», Всеукраїнського поетичного фестивалю «Підкова Пегаса», Міжнародного поетичного конкурсу від журналу «Склянка часу*Zeitglas».

Влад Сорд — поет, майданівець та воїн, який з перших днів війни зі зброєю в руках захищає Україну на східному кордоні під позивним «Змій». За походженням на чверть норвежець — з дитинства носить довге волосся, як данину предкам-вікінгам. Автор поетичної збірки «Трансгрес(і)я» (2016 р.), фіналіст Міжнародної літературної премії ім. Олеся Ульяненка.

У програмі — презентація книг Вікторії Гранецької і Влада Сорда, поетичні та прозові читання, автограф-сесія, неформальне спілкування з авторами.

Вхід вільний

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.