Презентація книги Вікторії Гранецької «Щасливий» в Ісламському культурному центрі (м.Київ)

Анонс на подію

10 жовтня (субота) у конференц-залі Ісламського культурного центру міста Києва відбудеться презентація роману Вікторії Гранецької «Щасливий», створеного на основі реальної історії української мусульманської родини. Захід відбудеться у форматі відкритого спілкування автора з читачами із мусульманської громади.

Початок: 11:00

Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25А

Модератор: Саїд Ісмагілов

Про книгу:

Вона — українська дівчина, що виросла у Вінниці й понад усе любить своє місто. Він — азербайджанський хлопець-мусульманин, котрий мріє повернутися у Нагірний Карабах, де залишився його рідний дім. Здавалося б, ці двоє не можуть бути разом — тому що обставини, батьки, кілометри нездоланних шляхів, заборон та упереджень… але вони знайшли одне одного й поєдналися у шлюбі — попри нерозуміння і спротив оточення. Дитина, яка мала б народитися щасливою — адже саме так звучить її ім`я в перекладі з арабської — приходить у цей світ смертельно хворою. Та, кажуть, у житті не буває випадковостей. Що, як маленькому хлопчику судилося змінити дорослих людей, примирити два різних світи і зробити їх по-справжньому щасливими?

 

«Чи може одна книга змінити щось у світі? Не знаю. Але якщо їй вдасться змінити щось у світогляді бодай однієї людини, яка переповість про своє відкриття іншій, уже вважатиму це досягненням».

Вікторія Гранецька, автор

 

Про Ісламський культурний центр:

Ісламський культурний центр у м. Києві заснований  2001 року Всеукраїнською асоціацією громадських організацій «Альраід», як майданчик для міжкультурного та міжрелігійного діалогу. Тут працює бібліотека, функціонує недільна школа з вивчення арабської мови і культури, діють громадські організації, відкриті молитовні зали. Велика увага приділяється культурно-просвітницьким та освітнім проектам: науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, присвячені актуальним питанням сучасності. Гості заходів Ісламського культурного центру — лідери мусульманських громад України й інших держав, представники дипломатичних місій країн ісламського Сходу, Європи та США, представники політичної, наукової та культурної еліти нашої країни, студенти факультетів релігієзнавства, сходознавства, арабістики й прибічники різних конфесій.

Вхід вільний

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.