Презентація книги Влада Сорда «Трансгрес(і)я» у Сєвєродонецьку

Анонс на подію

Сєвєродонецький кризовий медіа-центр «Сіверський Донець», «Видавництво Сергія Пантюка» та 93 окрема гвардійська механізована Харківська бригада запрошують на презентацію поетичної книги воїна Влада Сорда «Трансгрес(і)я», що відбудеться 29 квітня у приміщенні медіа-центру за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 54.

Влад «Змій» Сорд — український «вікінг», активний учасник Революції Гідності, який добровольцем вирушив на Схід захищати нашу країну з перших днів війни. Він носить довге волосся і має «зіпсовану» репутацію, приховує свій справжній вік, але не приховує переконань — Україна понад усе. І він напрочуд обдарований поет, що вільно пише українською, англійською та російською — мовою війни. Відтак його поезія — це голос війни від першої особи, почасти це сама війна, заримована у короткі строфи-постріли. Тут немає штучного конструювання метафор заради метафор, тож годі сподіватися, що ці вірші «впишуться» у теперішні поетичні тренди, — пристрасні, живі і страшні, вони є самовидцями цієї неоголошеної й незавершеної війни, котра мусить бути прожитою, проговореною і почутою, щоб «ніколи знову». 

«Трансгрес(і)я» — дебютна книга молодого воїна та поета, до якої увійшли вибрані вірші різних років українською та російською мовами. Це філософські, психологічні, езотеричні тексти про війну, революцію, любов та боротьбу за свободу. 

«…Є вірші, як кулеметні стрічки. В них рядки їжачаться, як патрони. Про що б вони не були, там однозначно прочитується: не смій, бо це моє — доля, батьківщина, жінка, дитя. Захищу, віддавши найдорожче. Їх не можна розкладати на метафори чи множники. Вони самі є метафорами, і вони самі примножують. Віру, силу, впевненість. Почитайте Влада Сорда. Ви зрозумієте, хто і чому переможе у нашій Східній війні… І хай ніколи не дійде до останнього патрона і до останнього рядка… Будьмо!» 

Богдан Томенчук, поет

Адреса: м. Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 54

Час події: 29 квітня 16:30-18:00

Модератор: Вікторія Гранецька

Вхід вільний

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.