Презентація «коронованих» книжок у Тернополі!

Книгарня «Є» та видавництво «Нора-Друк» спільно з літературним конкурсом «Коронація слова» запрошують тернополян та гостей міста на авторську зустріч із письменницями  Вікторією Горбуновою (Житомир) та Вікторією Гранецькою (Вінниця), що презентуватимуть свої нові книжки.

Роман Вікторії Горбунової «Надра банку» – це розповідь про професійну деформацію особистості.  Дія твору розвивається на тлі взаємин співробітників великої корпорації – комерційного банку, світу, де гроші змагаються з почуттями... Книга про те, як професія впливає на характер, мрії, прагнення людей, як змінюються їхні долі, ролі в житті. І, звичайно, це – історія кохання.

Роман «Мантра-омана» Вікторії Гранецької розкриває історію дівчини Єви, що пішла проти власної природи та зробила все, щоб стати закінченим стервом. Вдень вона живе задля власного задоволення, а вночі поринає у світ химерних марень. Місце зустрічі з незнайомцем, якого вона зве Ловцем Снів – це дах хмарочосу. І одного разу його запрошення стрибнути вниз подіяло. Єва повертається додому, але це вже не вона, а її привид, і з'ясовує, що в помешканні вона не сама…

Зустріч відбудеться 6 жовтня о 18.00 за адресою:

м. Тернопіль, вул. Валова, 7-9, Книгарня «Є»

Вхід вільний

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.
 
Ніка Нікалео

Коментар
Привіт, Вікторіє!:)
Мусила тобі написати, бо саме з твоєю книгою у мене вчора трапився курйоз: я її купила, почала читати. Ввечері зайшла до галереї своєї приятельки і почала їй розповідати про твою "Мантру". Кажу: "Ти знаєш Христю, мені це так навіює Кінга (мабуть тобі, Віко, це вже не одна людина казала). Дуже моторошно, але ж і щиро. І мова авторки професійна, наче вона не рік, і не два літературним редактором пропрацювала!" І тут Христина Лукащук (вона пише з елементами еротики) витягає зі сховку твою книгу з підписом і кладе мені у руки. "А навіщо ти її купувала двічі?!" - запитала вона. Німа сцена.:))) А я дивувалася, чому на форумі не придбала її у тебе?
Ось такі казуси трапляються із закоханими у книгу:) Коли дійду кінця, обов*язково напишу. Хоча гран-прі вже не потребує підтверджень. Однак, думаю, що ти, так само любиш отримувати відгуки. Покищо я можу лише підтвердити написане вище. Однак мушу зауважити, що як на першу спробу пера - це просто круто. Іноді таке трапляється з дітьми із мистецьких родин. Якщо ти з такої, тоді зрозуміло. Якщо ж ні, тоді тобі англійський респект:)!
Творчої наснаги і прихильності музи, а ще певно часу! Вгадала?:)))
Вікторія Горбунова

Коментар
Вітаю, Вікторіє! Прочитала "Мантру-Оману". Книжка цікава, місцями вражаюча, її перемога, принаймні для мене , - зрозуміла. Щодо бажання дописувати, яке тебе навідує - не жени його від себе, бо, вже 100 разів поряд з тобою згаданий Кінг, пропонує нові редакції своїх старих книжок і вони від того лише виграють. Чому таке пишу, бо для мене книжка розділилася приблизно на три частини за своїм реальним обсягом (1 третина - важко складалося враження; 2 - яскрава, захоплююча; 3-я - трохи зімята, враження, що скроєна у брак часу. В цій останній третині мені не вистачило логіки героїв та сюжету.
А ще, те, що знайомство із тобою передувало читанню, також трохи вадило сприйняттю твору, бо не чекалося стільки, брутальності (не побоюся слова) у думках героїні.
Щиро бажаю не витрачати талант і писати, писати, писати... - обіцяю - читатиму.
Вікторія Гранецька

Коментар
Нарешті я побуваю в Тернопілі :-) Про це місто мені розповідали багато гарного, настав час побачити все на власні очі!