Презентація роману Тіни Гальянової «Ходіння Туди й Назад» у Вінниці

Запрошення на подію

Книгарня «Є» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують вінничан і гостей міста на першу презентацію «коронованого» роману Тіни Гальянової під назвою «Ходіння Туди й Назад». Зустріч письменниці з читачами відбудеться 12 грудня о 18.00 в приміщенні вінницької Книгарні «Є», що знаходиться за адресою: вул. Соборна, 89. Модератор заходу – Вікторія Гранецька.

Про «Ходіння Туди й Назад»

Дзеркало – це тонкий таємничий рубіж, завіса між двома світами: повсякденно-буденним, у якому існуємо всі ми, і містичним Нічгородом, потойбічною Країною, де народжується натхнення. Який зв’язок між цими двома світами? Може, той самий, що існує між митцем та його творінням? Містично-фантастичний роман Тіни Гальянової дає таку відповідь: кожний автор має свого «донора» в потойбіччі, який майже надиктовує йому свій твір. А інколи й самому авторові вдається зазирнути в потойбічне задзеркалля, як це сталося з героїнею роману, Лією. Опинившись у комі, на межі життя і смерті, вона несподівано стає тим самим донором, який дає натхнення своєму «реципієнтові». А повернувшись до життя — отримує натхнення вже сама. Але яка ціна цього зв’язку та подорожей між двома світами?..

Про Тіну Гальянову

Тіна Гальянова – молода вінницька поетеса й письменниця. Вірші почала писати ще в дитинстві, і згодом вони стали для неї перепусткою у світ літератури. Письменниця закінчила Вінницький педуніверситет, має у своєму творчому доробку три поетичних збірки віршів і повість у новелах «Химеросховище», за яку у 2012 році була нагороджена міжнародною літературною премією імені Олеся Гончара. А у 2013 році стала дипломанткою всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова». Містично-фантастичний роман письменниці «Ходіння Туди й Назад» потрапив до десятки фіналістів у номінації «Романи».

Вхід вільний


Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.