Презентація трилера «ТІЛО™» у столичній Книгарні «Є»

Запрошення на подію

Промо-тур моєї нової книжки продовжується! Наразі маю честь запросити до спілкування мешканців та гостей столиці, адже 28 серпня о 18.00 в київській Книгарні «Є», що знаходиться за адресою вул. Спаська, 5 (ст. м. Контрактова площа), розпочнеться презентація містичного трилера «ТІЛО™». Модератор зустрічі – талановита київська письменниця, журналістка і просто моя хороша подруга – Жанна Куява. Вхід вільний. Приходьте, буде цікаво!

 «ТІЛО™» — це назва американської корпорації, що в недалекому майбутньому розробить унікальний метод продовження життя шляхом переселення душ. Її головний лікар — доктор Паскуда, українець із надздібностями, який 2033 року воював за свободу своєї держави, але був вивезений спецслужбами до США. Спогади про минуле життя не дають йому спокою, і він розшукує Іванку, дівчинку, яка разом з ним зростала та була вивезена з України для участі в перших експериментах. Намагаючись виправити помилки минулого, доктор Паскуда зустрінеться з найжахливішим ворогом — людською жагою до вічного життя. Тільки тоді він зрозуміє, що у світі, де панує сила гаманця, твоє тіло належить тобі, аж доки хтось не захоче його придбати.

У програмі заходу:

- Офіційна презентація роману «ТІЛО™»;

- Інтерактивне спілкування;

- Читання найцікавіших уривків з роману;

- Автограф-сесія.

Ваша Вікторія Гранецька

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.
 
Вікторія Гранецька

Коментар
Дякую за гарні слова:) Буду рада бачити на презентації всіх - і знайомих, і незнайомих читачів)) Думка про татуювання цікава..)))
Олег Поляков

Коментар
Вікторіє, привіт!
Нарешті і на наших сивих пагорбах відбудеться свято літератури!
З тебе автограф, який би мені захотілось зробити татуюванням)))
Марго

Коментар
Нарешті, презентація у Києві!! Будемо чекати прийдемо обовязково!!!!