«Reality Show/Magic Show» — нова книга Вікторії Гранецької

Анонс

Зустрічайте мою химерну новинку «Reality Show/Magic Show»! Це двостороння збірка магічно-реалістичних оповідань, що в ній я зібрала сюжети своїх ненаписаних романів. Чекаю її з особливим нетерпінням, адже давно мріяла про власну збірку оповідань – і от, нарешті, текстів назбиралося на окреме видання з 13 історій. Деякі з цих оповідань уже публікувалися в інших збірках та в періодиці, проте більшість вийде друком уперше, хоч було ох, як важко стриматись, аби не поділитися ними з читачами щойно після написання. Відтак навесні очікуйте «Reality Show/Magic Show».

Reality Show: Шість історій, які відбулися в реальному житті, — відтак застигли у часі й просторі на друкованих сторінках. Шість справжніх і водночас занадто неймовірних історій, щоб у них повірити. Проте вони були — на морському узбережжі, на тлі великих міст, у зимовому лісі… І триватимуть далі — в кожному наступному прочитанні, в кожному наступному житті.

Magic Show: Де межа між правдою і вигадкою? Авжеж, не тут. Не в цих семи макабричних сюжетах, побудованих на основі фантастичного припущення «А що, якби?»… А що, якби у світі одного дня зникли люди? А що, якби дерева мали імена? А що, якби в кожного з нас були двійники? Не треба вірити, просто читайте. І тоді розпочнеться магія.

Видавництво: Дім Химер

Дизайн обкладинки: Влад Сорд

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.