Роман «Щасливий» виходить друком до ХХІІ Форуму видавців у Львові

Прес-реліз)

Отож, друзі, майже офіційний прес-реліз: мій «Щасливий» роман, нагороджений спецвідзнакою цьогорічної «Гранд Коронації слова», виходить друком у київському видавництві «Нора-Друк». Шукайте нас (авторку та книжку)) на Форумі видавців у Львові – 11, 12 та 13 вересня за адресою: Палац мистецтв (вул. Коперника, 17), стенд № 108 та № 108(1). І, звісно, періодично зазирайте до стенду «Коронації слова» (№ 126) і приходьте на презентацію «Щасливого» у «Книжковий дворик» (вул. Винниченка, 4), яка відбудеться 11 вересня о 14:00 (тут якийсь «щасливчик» зможе отримати від мене цю книгу у подарунок*). Також чекатиму на Вас у «Копальні кави» (пл. Ринок, 10) для приємної розмови разом з Ірен Роздобудько та Анною Тарнавою (детальний розклад форумних подій – трохи згодом)).   

А тепер офіційна анотація «Щасливого» від видавця: «У невигаданій оповіді про порятунок маленького хлопчика, чиє ім`я українською перекладається як Щасливий, відбивається історія зіткнення двох світів: байдужості і самопожертви, неприязні до чужого і готовності віддати останнє незнайомій людині, бюрократичного мислення і високого професіоналізму, релігійних забобон і щирої віри, справжнього кохання і підступної зради». Від себе додам, що на презентації в «Книжковому дворику» можна буде поспілкуватися не лише з автором, а й із реальним прототипом головної героїні цієї невигаданої історії.

І один з відгуків на книжку від найперших читачів: «Щасливий» — це роман, який став можливим уже в новій Україні — Україні, яка переживає складні часи, але народ якої все більше розуміє, що єдність — це єдність по духу, не по крові… На простому прикладі звичайної родини, яка стикається із важким випробуванням, Вікторія Гранецька показує, як духовні пошуки можуть змінити життя людини. Роман ламає чимало стереотипів, відповідаючи на складні питання того, чому чимало українців знаходять свій шлях зовсім у інших та, здавалося б, на перший погляд чужих традиціях. Хтось може закинути авторці, що в романі «забагато ісламу», хоча насправді ця книга зовсім не про релігію. У ній показане життя, життя мусульман таким, яким воно буває, а особливо — коли це змішаний шлюб, одвічний сюжет міжкультурного сімейного буття… Я раджу почитати цей роман тим, хто скучив за чимось новим і незвичним у літературі», — Михайло Якубович, сходознавець, перекладач Корану українською мовою.

* Автор найбільш несподіваного запитання, на яке мені буде складно знайти відповідь, отримає у подарунок… ту саму відповідь і примірник «Щасливого» з автографом. Також на презентації в «Книжковому дворику» буде підведено підсумки конкурсу читацьких рецензій «Відгук непересічного читача» і нагороджено переможців примірниками «Щасливого».

До зустрічі на Форумі видавців!

Щиро Ваша,

Вікторія Гранецька

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.