«Щасливий»: новий роман Вікторії Гранецької

Друзі, маю чудову новину – привезла із «Гранд Коронації слова-2015» спеціальну відзнаку за рукопис свого нового роману під назвою «Щасливий»! Почуваюся – відповідно до назви нового роману! Цей твір став направду особливим для мене, адже в ньому описую реальну історію з життя, яка сталася у моїй рідній Вінниці. У центрі оповіді – непроста історія любові української дівчини та азербайджанського хлопця-мусульманина. Що з ними сталося? От недаремно кажуть: часом реальне життя творить такі сюжети, котрих зумисне й не придумаєш, бо правда почасти неймовірніша за будь-яку вигадку… Тож очікуйте на мій «Щасливий» роман уже в середині вересня на Форумі видавців у Львові! А наразі до вашої уваги – відгуки про майбутню книгу від найперших читачів:       

 

«Щасливий» – це книга, написана реальними подіями, справжніми емоціями та пережитим болем.

Наталя Гурницька, письменниця

 

Історія, яка змінить ваше уявлення про кохання, вірність, відданість і материнську любов.

Анна Хома, письменниця,

лауреатка літературного конкурсу «Коронація слова»

           

Роман складний і надривний, та одночасно, і це є приємний парадокс, щирий і світлий, що безсумнівно приверне увагу як давніх прихильників Вікторії Гранецької, так і нових читачів, змусивши кожного глибоко замислитися над прочитаним.

Ніка Нікалео, письменниця, громадський діяч, засновниця

Львівського жіночого літературного клубу

 

Цей роман на рівні фізіологічних відчуттів проникає крізь пори і намертво приклепується до тями своєю реалістичністю: не лише збурює уяву читача, торкаючи найтонші душевні струни, але й спонукає його до особистої причетності.

Роксолана Сьома, письменниця, володарка премії

«Дебют року-2012»

 

Книга змушує замислитися над глобальним і вічним, а це вже своєрідний знак якості, свідчення того, що автор володіє ключем, який відмикає читацькі серця.

Тетяна Белімова, письменниця,

переможниця літературного конкурсу «Коронація слова-2014»

 

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.