Щиро вітаю друзів із Новорічними святами!

Без сумніву, цей рік, до завершення якого лишаються лічені години, був одним із найважчих для кожного з нас. 2014-й став нам роком непростих випробувань та болісних втрат, щоденних сумнівів, часом безсилля й безнадії, роком задуманого і невтіленого, непрочитаного й ненаписаного, очікуваного і невиправданого – кожен має власний список таких прикрих нездійсненностей… І в той же час ми отримали визначальний рік переродження, самовизначення, рік спротиву і незворотності, рік докорінної зміни пріоритетів. Насправді ми вже перемогли – всі разом і кожен поодинці, коли усвідомили себе справжніми українцями. Маємо пишатися цим й сподіватися на більше у Новому році. І пам’ятати, що після темряви завжди настає світло.

Тож у переддень Нового року щиро вітаю друзів із прийдешніми святами і найперше бажаю світла. Світла на щодень в усьому – в думках, словах, учинках та стосунках, які роблять нас щасливими людьми. Ми вже маємо найважливіше – віру у власну силу та любов до тих, хто поруч. А решта перемог у нас попереду. Переконана, в кожній українській домівці цьогоріч назавжди оселяться мир і злагода, радість і спокій, нові надії та сподівання, котрим судилося здійснитися упродовж цього і наступних, щасливих для України років.

Залишається побажати нам усім терплячості та сили духу, нових здобутків і стрімкого поступу вперед, великих особистих звершень кожному, маленьких щоденних радощів та всіляких гараздів, що складають сенс нашого життя. І звісно, незабутніх новорічних свят у теплому родинному колі та гарних подаруночків під ялинку!

Щиро,

Вікторія Гранецька

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.
 
Олег

Коментар
Вітаю! Хай Новий Рік буде кращий за попередній! Чекаємо нових книг!