«Спротив речей»: дебютна поетична книга Вікторії Гранецької

Друзі, ділюся фантастично приємною новиною – наприкінці листопада виходить друком моя дебютна поетична збірка! Це надзвичайно важлива книга для мене, як і люди, завдяки яким вона стала можливою.

Насамперед мій коханий чоловік та поет Влад Сорд, що доклав багато зусиль, аби я отримала такий дивовижний новорічний подарунок (це справжня містика, але рівно рік тому, коли вийшла його дебютна «Трансгрес(і)я», мені й не уявлялося, що за якихось дванадцять місяців і мої поезії побачать світ саме завдяки цьому чоловікові))

Прекрасна Леся Мудрак, котрій завдячую чудесною передмовою та редагуванням.

Мої добрі друзі Володимир Вакуленко-К. та Володимир Півень, що написали глибокі й змістовні відгуки, які теж увійшли до цього видання.

Мудра і чуйна Ангеліна Якубович, яка люб'язно дозволила узяти на обкладинку картину її талановитого чоловіка Михайла Георгійовича Якубовича. Пам'ять про нього житиме в його роботах, адже ми всі потребуємо високого мистецтва.

Юна й неймовірно обдарована художниця Альбіна Стафійчук, котра зробила з цієї картини розкішну обкладинку та намалювала феєричні ілюстрації до кожного розділу.

Моя люба чарівниця Nuta Bright – фото саме її авторства прикрасило нашу обкладинку (зізнаюсь, це одна з моїх найулюбленіших світлин).

І, звісно, чудовий видавець Антон Санченко та його направду крутий видавничий проект «Книгарня першодруків ім. Швайпольта Фіоля», де й виходить мій «Спротив речей».

А також дякую усім, хто надихав, ділився враженнями від прочитаних віршів і з нетерпінням очікував авторської збірки! Приймаємо вітання та плануємо трохи проїхатись українськими містами із презентацією нової книги!

   

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.