Трилер «ТІЛО™» у рубриці «Бестселер» на каналі ICTV

Анонс на подію

Для всіх, хто ще не читав мою нову книжку «ТІЛО™», але хоче дізнатися про неї більше (чи просто хоче подивитися на авторку:), маю новину!! Найближчого четверга (це буде 4 липня) вмикайте на каналі ICTV програму «Факти» о 8:45, 12:45, або ж 18:45. У розмові з Людмилою Цимбалюк – ведучою рубрики «Бестселер» – розповім про все, що ховається під дзеркальною обкладинкою з моторошним личком і назвою «ТІЛО™»)

Переглянути відео можна на каналі сайту ICTV за цим посиланням.

А всіх тих, хто бажає особисто поспілкуватися з авторкою, погортати книжку й отримати на згадку автограф, запрошую на ці вихідні до Києва – на Літературну кухню етнофестивалю «Країна мрій»!

6 липня (вже цієї суботи)), з 14:30 до 15:30 пригощатиму вас «Глінтвейном із медом та перцем» (якщо дощитиме й буде прохолодна погода), або ж «М'ятним коктейлем із льодом» (це на спеку:) Ласкаво просимо!

Ну, а тим, хто полюбляє рано прокидатися, пропоную 8 липня увімкнути свої радіоприймачі о 6:30, налаштуватися на хвилю вінницької радіокомпанії «Місто над Бугом» (перший національний канал проводового мовлення) і послухати програму «Афіша», котру веде відома вінницька журналістка Людмила Балинська. Говоритимемо з пані Людмилою не лише про майбутню презентацію моєї книжки, а й про «Коронацію слова-2013» та молодих авторів, чия імена прозвучали зі сцени під час цьогорічної церемонії нагородження:)

Ваша Вікторія Гранецька)

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.