Трохи слів та світлин із Ювілейного Форуму видавців

Фото: Ірина Гаджикурбанова

Із цьогорічного Форуму видавців я привезла зо два десятки книжкових новинок, неймовірні враження від спілкування з колегами й читачами з різних міст України, радість від нових знайомств та відчуття, що встигнути скрізь і побачити все, на жаль, неможливо. Натомість пропоную світлини із літературно-мистецьких (і не лише)) заходів, на котрих побувала, та розкажу дещо про спілкування з чудовими людьми, яких зустріла у Львові. Адже попри примхливу вересневу погоду книжкове свято вдалося і подарувало нам чудовий настрій та натхнення на увесь рік!

Приємна зустріч біля стенду «Коронації слова» із подружжям Логушів, видавцем пані Світланою Скляр, піар-менеджером видавництва Іваном Лопатченком, Лесею Мудрак у вишиванці та Жанною Куявою (панночка в жовтогарячому)) У Жанни – примірник її нового роману «Із медом полин», який вона вперше взяла до рук саме на Форумі! І я встигла вже придбати кілька книжок)

Тішуся, бо зараз отримаю книжку «Із медом полин» з автографом письменниці))

Чарівні усмішки Жанни Куяви та Роксолани Сьоми)))

Наступний день розпочинається із приємної зустрічі з Нікою Нікалео – чудовою письменницею і доброю подругою. Заразом беру автограф, адже в Ніки вийшла нова книга про кохання під назвою «Любові полум’я» і мені дуже кортить мати цей роман із підписом авторки!

Навпроти роздає автографи неперевершена Марія Матіос. Саме зараз пані Марія підписує мій примірник «Черевичків…»)

На стенді «Клубу сімейного дозвілля» - довгоочікувана автограф-сесія Люко Дашвар! Що приємно, на тлі моєї книги «ТІЛО™»)) Але я збираюся на авторську зустріч із письменницею до «La Piazza». Саме там і отримаю автограф на свій примірник книги з інтригуючою назвою «На запах м'яса»!

Ми з Наталкою Доляк (на фото)) та Дарою Корній йдемо на читання до Білої зали театру «Воскресіння»)

Читання починаються із роману «ТІЛО™», позаяк маю наступну термінову автограф-сесію на стенді «Клубу сімейного дозвілля»))

Наталка Доляк у світлі софітів робить інсценізацію «Заплаканої Європи»)))

Статечна й виважена Дара Корній розповідає спочатку про колег, письменницьке ремесло, спілкування з видавцями і лише потім – про власну «Зірку для тебе».

Встигаю саме до початку автограф-сесії у товаристві Макса Кідрука. Пані Ірину (Люко Дашвар) досі не відпускають читачі, тож вона роздає автографи другу годину поспіль. Оце і є справжній показник читацької любові!

Знаходжу й свою книгу на стенді – вона чи не з усіх боків оточена Кінгом) Будемо вважати, то добрий знак))

Вітаємося із читачами)

Починаємо підписувати книжки

Мені трохи соромно за мій дитячий почерк…

А ще я думаю, що б такого гарного побажати кожному читачу..

Сестричка фотографує мене з усіх боків..

…і навіть те, що я пишу..

.. чи як віддаю підписані примірники))

Начебто впоралася!)

Прямую до стенду «Коронації слова» і зустрічаю там Наталку Шевченко, до чиїх «Подвійних міражів» я мала честь писати передмову! Тож нам є про що побалакати))

Тепер і моя черга підписувати книжки))

На відміну від читачів зі стенду «КСД», яким я підписувала переважно нову книгу «ТІЛО™», тут більше уваги перепало позаторішній «Мантрі».

Нарешті спитали і про нову книгу))

А надвечір усі «короновані» автори зустрілися в ресторації «Лівий берег», де мали нагоду поспілкуватися з пані Тетяною, паном Юрієм, а також цьогорічним переможцем Богданом Коломійчуком! Сподіваюся, усі тут впізнали Дару Корній?

Пан Андрій Кокотюха в оточенні муз)

Поряд із пані Тетяною – письменниця Зінаїда Луценко, що привезла на цьогорічний Форум нову книжку під назвою «Я – Миколайко». По тому, як автори розповіли про свої нові книжки, настав час вражаючого фільму «Борода» від лауреата конкурсу Дмитра Сухолиткого-Собчука.

Опісля – дівочі посиденьки)))

Наш суботній ранок починається із презентації дебютного роману Жанни Куяви. Про «Нічницю» спочатку розповідає її видавець – пан Микола Мартинюк.

Схоже, він у захваті від цієї книги!

Відтак починає усміхатися й письменниця. Її темно-синя сукня, до речі, напрочуд пасує до слова «Нічниця»)

Далі ми з Жанною маємо ще одну автограф-сесію на стенді «Коронації слова»…

…де знову зустрічаємо знайомих і..

…автограф-сесія поволі перетворюється на фото-сесію, адже ми побачили Тетяну Белімову – володарку цьогорічної ІІІ премії за роман «Київ.ua».

Поряд з нами – пані Тетяна Логуш та колоритна Ніка Нікалео!

І на завершення останнього вечора у Львові ми з Іринкою попрямували до славнозвісної «Криївки»))

І не самі, а з доброю компанією)))

Ну, й наприкінці, звісно, треба показати книжки)) Це лише невелика частина скарбів, які я привезла зі Львова! І ще одне диво – їхала на Форум застудженою, а повернулася… майже без ознак застуди (це при тому, що не було часу лікуватися)) От які дива творять українські книжки!)

Вікторія Гранецька

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.
 
Наталя Шевченко

Коментар
Вікторіє, дякую за розкішний репортаж, за радість спілкування, за добрі слова і за те, що я ніби знову опинилася у Львові! Все було неперевершено!
Вікторія Гранецька

Коментар
Це тобі спасибі, люба Жанночко, за чудове товариство і спілкування:) Пане Михайло, все потроху допомогло, позитивні емоції лікують краще будь-яких пігулок!)
Ж.Куява

Коментар
Чудовий репортаж, Вікторіє!!! Дякую за добрі спогади й за неймовірне бажання зустрітися знову!!! :)
Михайло

Коментар
І ще одне диво – їхала на Форум застудженою, а повернулася… майже без ознак застуди (це при тому, що не було часу лікуватися)) От які дива творять українські книжки!) - Це Вас вилікували у "Криївці"!)))