Творча зустріч з Владом Сордом та Вікторією Гранецькою у Прилуках

Анонс на подію

Шановні мешканці та гості міста Прилуки! 22 лютого запрошуємо вас завітати на творчу зустріч із письменницьким подружжям – Владом Сордом та Вікторією Гранецькою. Зустріч відбудеться у Районній бібліотеці Прилуцької ЦБС за адресою вул. Соборна, 35. Початок о 14:00. Модерує Валентина Тарасенко.

Вікторія Гранецька — авторка чотирьох романів: «Мантра-омана», «ТІЛО™», «Щасливий», «Дім, у котрому заблукав час» (у співавторстві) та збірки поезій «Спротив речей». Лауреатка літературного конкурсу «Коронація слова-2011», Всеукраїнського поетичного фестивалю «Підкова Пегаса», Міжнародного поетичного конкурсу від журналу «Склянка часу*Zeitglas».

Влад Сорд — поет, майданівець та воїн, який з перших днів війни зі зброєю в руках захищає Україну на східному кордоні під позивним «Змій». За походженням на чверть норвежець — з дитинства носить довге волосся, як данину предкам-вікінгам. Автор поетичної збірки «Трансгрес(і)я» (2016 р.), фіналіст Міжнародної літературної премії ім. Олеся Ульяненка.

У програмі — презентація книг Вікторії Гранецької і Влада Сорда, поетичні та прозові читання, автограф-сесія, неформальне спілкування з авторами.

Вхід вільний

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.