Конкурс для рецензентів «Відгук непересічного читача»

Запрошення до участі

Дорогі друзі!

Як ви знаєте, маю дві опубліковані книжки – «Мантра-омана» та «ТІЛО™», для кожної з яких створено окрему сторінку у мережі Фейсбук. Наразі вирішила започаткувати на цих сторінках нову рубрику: «Відгук непересічного читача».

Як це працюватиме? Моїм непересічним читачем може стати кожен охочий, хто прочитає будь-яку з цих двох книг (на вибір), сфотографується з нею і напише свій читацький відгук. Неважливо, будете ви хвалити чи критикувати прочитане, мені цікаві усі ваші міркування щодо написаних мною книг.

Отож, надсилайте мені на електронну адресу granetska@yandex.ua свої відгуки + власні фото з книгою, яку рецензуєте (для ілюстрування допису). Кожен відгук буде опубліковано на сторінці книги у мережі Фейсбук, а також тут, на моєму офіційному сайті. Автор відгуку, який збере найбільше «лайків» до вересневого Форуму видавців («лайки» рахуються на сторінках книг у Фейсбуку), отримає від мене у подарунок нову книжку (яку саме – поки що збережемо інтригу))

Ось тут до вашої уваги сторінка «Мантри-омани». А сюди можете завітати, щоб глянути на сторінку книги «ТІЛО™».

Читайте, пишіть і долучайтеся!)

Ваша Вікторія Гранецька

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.
 
Вікторія Гранецька

Коментар
10.09. 2015 р. Ну, що ж, друзі, настав час підвести підсумки конкурсу читацьких рецензій «Відгук непересічного читача», оголошеного цьогоріч у травні на сторінках книг «Мантра-омана» та «ТІЛО™». Отож, за підрахунком «вподобайчиків» на сторінці «ТІЛО™» найпопулярнішим виявився відгук під умовною назвою «Це було жахливо!», автор Оксамитка Блажевська. На сторінці «Мантра-омана» беззаперечним лідером стала рецензія «Самсара = Нірвана», автор Сашко Завара. Кожен переможець отримає у подарунок примірник моєї нової книги «Щасливий». Для отримання подарунків запрошую Оксамитку та Сашка на презентацію «Щасливого», яка відбудеться 11 вересня в рамках Форуму видавців у Львові в книгарні «Книжковий дворик» о 14:00. Дякую всім, хто читає і пише відгуки на книжки!
Вікторія Гранецька

Коментар
Вітання, Олю! За обсягом - жодних обмежень, усе на Ваш розсуд. Скільки напишете, стільки й опублікуємо)))
Ольга

Коментар
Доброго дня! А який орієнтовний обсяг відгука має бути? Скільки слів чи друкованих знаків з пробілами?