Вінницькі презентації книги «Дім, у котрому заблукав час»

Дорогі вінничани та гості міста! З приємністю запрошуємо вас на презентації нового роману «Дім, у котрому заблукав час», які відбудуться 28 вересня (четвер) у Вінниці за участі усіх трьох авторок – Вікторії Гранецької, Анастасії Нікуліної та Марини Однорог. Перша презентація розпочнеться о 16:00 у Центральній міській бібліотеці ім. І. Бевза (вул. Хмельницьке шосе, 4). Наступна зустріч із читачами – у Книгарні «ТУТ», що за адресою вул. 600-річчя, 17, ТРЦ Мегамолл, 2-й ярус. Початок о 19:00. Тож обирайте зручне місце та час і приходьте поспілкуватись про книгу. На вас очікують приємні сюрпризи від авторок!

«Дім, у котрому заблукав час» – роман, написаний у співавторстві трьома різними письменницями. Свого часу їх поєднала ідея створити незвичайну прозово-поетичну історію, котра прийдеться до смаку і шанувальникам якісної гостросюжетної літератури, і поціновувачам витонченої поезії. Тож під обкладинкою читачі побачать захопливу прозу від Вікторії Гранецької й Анастасії Нікуліної та дуже ліричні вірші від Марини Однорог, що органічно продовжують і поглиблюють романний сюжет. Книга вийшла друком у видавництві «Фоліо» до Форуму видавців-2017.

Як ми зазвичай уявляємо апокаліпсис? Нищівними повенями чи пожежами, землетрусами, атомними вибухами, нападом іншопланетян? А що, як усе виявиться набагато простіше, і до апокаліпсису призведе зникнення буденної речі з нашого життя – скажімо, годинникового часу?

Богдан – звичайний хлопець, не герой і не сміливець, та він походить із родини знаних годинникарів. Тепер йому належить зробити вибір – шукати своє місце у світі без часу, чи… дівчину, з якою колись забував про час?


«Дім, у котрому заблукав час» – роман-новела, в якому химерно переплітається повсякденність із магічним реалізмом, дійсність із містикою, самоаналіз – із гранями зачаєного божевілля. Ниткою Аріадни сюжет витинає надзвичайні візерунки, не дозволяючи відірватись уже з перших сторінок, і тримає в інтелектуальному напруженні читача до самого фіналу.

Влад Сорд,

поет, воїн, активний учасник Революції Гідності

Модератор зустрічей – літературознавець Віктор Крупка

Вхід вільний

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.