Вінницька презентація нової книжки Дари Корній «Зворотний бік світла»

Медіа-партнер заходу: «Український тиждень»

Книгарня «Є» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують на презентацію нового роману львівської письменниці Дари Корній «Зворотний бік світла», яка відбудеться у Вінниці 3 жовтня о 18:00, за адресою: вул. Соборна, 89.

Дара Корній (справжнє ім’я Мирослава Замойська) – лауреат третьої премії Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» (2010) за роман «Гонихмарник», написаний у жанрі міського фентезі. За нього Дара Корній отримала неофіційне звання «української Стефані Майєр». Другий великий твір письменниці, що має назву «Тому, що ти є», було опубліковано 2011 року. Він теж був написаний в жанрі міського фентезі, як і третій, виданий цьогоріч, — «Зворотний бік світла». Торік авторка побувала у Вінниці з презентацією свого першого роману, з того часу побачили світ іще два нових романи.

Світло не може існувати без темряви, а інколи вони навіть закохуються одне в одного: Птаха – світла безсмертна, Стриб – темний безсмертний. А от їхня дочка Мальва ще не визначилася. Більше того – дівчина донедавна й гадки не мала про своє покликання і про те, чия кров тече в її жилах. До 17 років Птаха берегла її як зіницю ока, та вже час її квіточці розпускати пелюстки – чорні чи білі, безсмертна обирає сама.

Вхід вільний 

Модератор — Вікторія Гранецька


Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.