Вінницький притулок для собак потребує нашої допомоги!

Фото: Вікторія Гранецька

 

От уже 5 років у Вінниці працює притулок для бездомних собак, яким опікується доброчинна організація «Вінницький обласний благодійний фонд захисту тварин «Планета». Притулок знаходиться за адресою: Сабарівське шосе, 5. 


Розраховане це помешкання на 80 тварин, однак кількість безпритульних, покинутих песиків наразі перевищила дві сотні, і щодня люди привозять або ж підкидають під ворота притулку все більше тваринок…

Як правило, це собачки, що втрапили під машину, або ж просто виявились непотрібними власним господарям. Деякі тваринки досі бояться людей. 

Але більшість – навпаки, тягнеться до всіх, хто переступає поріг притулку.


Усі песики дуже лагідні і, всупереч поширеному стереотипу, зовсім не агресивні. 

Вони потребують не лише їжі, а й людської уваги й тепла. 

Хочуть, щоб з ними гралися.

Цю білосніжну красуню звуть Ліза. 

Минулого тижня її знайшли на зупинці. В неї перебитий хребет, як результат – паралізовані задні лапки.

Це Аліса – теж жертва необачного автомобіліста. В притулку її вилікували, однак вона все ще боїться людей.

А ці малята народилися вже в притулку. Вони зворушливі й життєрадісні, тому що не знають, що таке голодне життя на вулиці.

В маленького песика ще немає імені. Він чекає на господаря, який обере для нього ім'я.

Притулок утримується виключно за рахунок благодійних коштів і постійно потребує допомоги. Держава, на жаль, не надає її. Тому щомісяця працівники шукають небайдужих людей, які можуть допомогти. 

Притулок дуже потребує їжі для тварин (ячмінна, пшенична крупа, рисова січка, кістки, кормосуміш, сухий корм), дров, будівельних матеріалів, фізичної допомоги на волонтерських засадах (догляд за тваринами, робота по господарству), сприянню в поширенні інформації про тварин (друк і розповсюдження листівок, реклама в інтернеті, розклеювання оголошень).

Втім, найбільше працівники притулку радіють, коли люди приходять сюди і забирають безпритульних тварин додому. 

Кожен пес чекає свого господаря.

Але, на відміну від людей, він не може сказати цього словами.

Не будьмо байдужими!

Допомогти – це просто! 

    

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.
 
яна

Коментар
я хочу допомагати вам(((
Валерій

Коментар
Доброго дня я хочу взяти маленького цуцика ви можетемені щось запропонувати?
Анжеліка

Коментар
Хочу допомогти дати картопля для наших менших звоніть 0960023787
Іра

Коментар
Я хочу взяти цуценятка з притулка бо я дуже люблю їх.А ще коли виросту побудую притулок!!!
Анжеліка

Коментар
Я дуже хочу вам допомогти,
Мар'яна

Коментар
Продивившись ваш веб сайт, моя сімя обов'язково знайде вихід аби хоч трішечки вам допомогти!!!!!!Не можу бути осторонь братів наших менших, наших друзів!!!!
Також мене цікавить чи можете ви допомогти двом нажаль безхатнім собакам. Дві дівчинки це все що залишилосьна Барському, Західному базарі, адже декілька днів назад ще двох безжально отруїли в нас на очах за 10 хвилин, такаж сама доля чекає і Рижки та Багіри, так звуть дуже милих, та комунікабельних цуценят, яким десь до 2 років.Тому нам треба діяти якомога скоріше яби забрати їх зі зловісного базару. Сама я проживаю в однокімнатній квартирі де нажаль немаю можливості прихистити їх. Загальними зусиллями стараємось знайти їм дім. Буду щиро вдячна за відповідь, інформацію - допомогу!!!!!!!!!!!!!!
Щиро дякую.
Юлія

Коментар
Дуже шляхетна справа - допомога і захист таким тварин, яким не пощастило мати свою сім"ю - доброго господаря, затишне житло, нормальне харчування.
Може звучить песимістично. але якщо песик не дуже схожий зовні на кось з "породистих" або просто не "маленький-гарненький-яка ж лялечка", то непросто знайти для них дім.
Я (і моя сім"я звісно) допомагаємо тваринам інакше - у мене дома зараз 3 дорослих коти (я не заводчик породистих - так що не подумайте нічого такого, просто котики -два напівперси і одна сіамка)і ще зараз є одне кошенятко - хтось підкинув, дуже гарнюне трохи пухнасте чорно-біле. Йому приблизно 1,5 місяці, ніби котик (але це точно!!!), обробили від бліх та гельмінтів. Поки мале, то годую "порціями" Кітікет - ну знаєте мабуть, у фольгованих разових пакетах або покришеною сарделькою. Кошеняті потрібно знайти господарів, дуже кмітливе (вже ходить в туалет в лоточок), голосно мурчить, грайливе. Оголошення є на Е-маркет, там же і фото (заголовок "Отдам чудесного котенка"). Залишаю телефончик 097 20 44 116.
А взяти цуценятко з притулку чи песика не маємо змоги, бо в нас є спанієлька, їй 10 років, вже глухенька, але ще жвава.