Всесвітній день миру для письменника

Дорогі друзі! Третього березня професійне свято письменників. Воно було запроваджене Міжнародним об’єднанням письменників 1986 року в Лондоні і називається Всесвітній день миру для письменника.

Українські письменники, активні учасники Революції гідності, запрошують усіх українців приєднатися цього дня до їхньої акції миру, порозумітися і обійнятися з рідними, сусідами, колегами по роботі і просто з перехожими, як колись заповідав Тарас Шевченко: «…Обніміться ж брати мої, молю вас, благаю!»

«Ми, письменники, бажаємо миру всім! Тому запрошуємо всіх українців, не зважаючи, де вони живуть, на сході чи заході, на півночі України чи півдні, долучитися до акції єднання і 3 березня о 12.00 всім обійнятися!»

Письменники з’їдуться обійматися 3 березня до пам’ятника Тарасу Шевченку в Києві. Після короткого мітингу та обіймань вони рушать на Майдан, де запропонують обійматися всім присутнім та закличуть до порозуміння і єднання всю Україну. По закінченню акції письменники напишуть на Майдані послання майбутнім поколінням.

3 березня, 12.00 м. Київ, пам’ятник Шевченку, навпроти червоного Корпусу Національного Унівеситету ім. Т.
Г. Шевченка.

Приходьте всі бажаючі! Обіймемося, Україно!

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.
 
Таня

Коментар
Приєднуюсь! Тетяна, м. Суми
Алексей

Коментар
Отличная идея! Поддерживаю на все 100! Одесса с вами!