Юрівка зустрічала книжки з короваєм та вишитими рушниками

«100 книжок для сільської бібліотеки»

Вже понад місяць у вінницькій Книгарні «Є» триває доброчинна акція «100 книжок для сільської бібліотеки», що має на меті поповнення фондів бібліотек-філій нашої області книжками сучасних авторів. За цей час, завдяки вінничанам та гостям міста, що долучилися до акції, було зібрано чимало цікавих і різноманітних книг. Тож 26 квітня ми урочисто відправили першу книжкову партію до бібліотеки села Юрівка, що на Козятинщині.

Книжки приїхали в село. Вносимо їх до бібліотеки:)

Нас уже зустрічають – з хлібом й вишитими рушниками: сільський голова пані Леоніда Рудас, бібліотекар пані Лілія Тимощук та двоє найменших, але надзвичайно відданих читачів Юрівської бібліотеки.

Дівчатка декламують вірші про книги.

Пакунки з книгами доставлено за місцем призначення й відкрито.

Починаємо розпаковувати привезені книжки.

Серед моря книг знаходимо мою «Мантру-оману». Фото на згадку з бібліотекарем пані Лілією Тимощук.

Книги розпаковано й розкладено на столі в бібліотеці.

Дівчатка одразу починають обирати для читання щось цікавеньке:)

Здається, знайшли те, що шукали:) Чудовий вибір!

На фото: бібліотекар пані Лілія Тимощук, сільський голова пані Леоніда Рудас та я:)

По завершенні книжкової справи пані Лілія запрошує всіх на чай.

А пані Леоніда виписує лист-подяку від Юрівської сільської ради – усім, хто приймав участь у цій добрій справі.

При нагоді передам листа до Книгарні «Є», де його зможуть побачити усі, хто вже долучився, або ж тільки планує долучитися до нашого благодійного проекту. Адже акцію зі збору книжок не завершено – наступна на черзі бібліотека-філія села Рахнівка, що на Гайсинщині. Далі збиратимемо книги для сільських бібліотек Барського, Тульчинського та інших районів Вінницької області. Поспішайте долучитися!

Вікторія Гранецька

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.
 
Вікторія Гранецька

Коментар
Дякую:)
tetra

Коментар
Вікторія, ви мало того що талановита, ви ще й маєте правильну громадянську позицію, що організовуєте акції дарування книг сільським бібліотекам.
Вікторія Гранецька

Коментар
Пані Тетяно,надзвичайно приємно бачити Ваш відгук. Так само хочу висловити подяку усім, хто приносив книжки для сільських бібліотек - завдяки цим чуйним людям наша справа просувається вперед. Щодень отримую листи від людей, які бажають прийняти участь в доброчинній акції, цікавляться, які книги потрібні бібліотекам.. Соціальний проект, започаткований Мілою Іванцовою, набирає обертів:)
Тетяна

Коментар
Дякуємо Вікторії за нові книги для сільської бібліотеки. Читачі сільських бібліотек потребують дитячої, довідкової, прикладної літератури і, звісно, творів сучасних українських письменників та поетів.Вдячні всім не байдужим людям, які розуміють, як необхідна нова книга для сільської молоді. З повагою, директор Козятинської ЦБС.
Вікторія Гранецька

Коментар
В першу чергу ми всі вдячні Вам, пані Міло, за ідею акції та натхнення! Адже добрі справи скрізь зустрічають із відкритими обіймами:-)
Лист-подяку вже передала до Книгарні "Є", вітання Юрівській бібліотеці теж неодмінно від Вас передам. Ще раз - дякую!
З повагою,
Вікторія
Міла Іванцова

Коментар
Вікторіє, дякую дуже і Вам, а також Сашкові Вешелені з книгарні "Є" за ваше бажання приєднатися до доброї справи! Прошу передати вітання і подяку пані Леоніді та пані Лілії - як побачила ті хліб-сіль на рушнику та малечу із віршами, аж мурахи пішли шкірою.
Хай читають! Тішуся.