З Новим Роком та Різдвом Христовим!

В переддень новорічних та різдвяних свят ми всі квапимося завершити свої буденні справи, надіслати й отримати привітання, розшукати й принести в дім найкрасивішу й найзеленішу ялинку і, звісно, обійти всі святкові розпродажі у пошуках ексклюзивних подарунків для рідних, близьких та коханих, – і щиро сподіваємось, що наступний рік стане кращим, успішнішим, багатшим, ніж попередній. Переконана, так воно й буде, адже чарівної новорічної ночі можливо все.

Вірю, тієї миті, коли остання хвилина року добігає годинниковою стрілкою заповітної цифри «12», десь у небі на кілька секунд відкривається такий собі магічний портал, і якщо встигнути загадати в цей час своє найпотаємніше бажання, воно неодмінно збудеться. Принаймні, мої новорічні мрії завжди збуваються. Навіть писати їх на серветці, спалювати і випивати разом з шампанським, як з’ясувалося, зовсім необов’язково.

Тож сердечно вітаю всіх із чудесними зимовими святами і бажаю кожному, аби в наступному 2012-му році здійснилися Ваші добрі мрії, неодмінно справдились радісні й довгоочікувані сподівання та зреалізувалися найсміливіші творчі проекти. Міцного здоров’я Вам, злагоди, кохання, легких доріг та щасливих повернень, яскравих зустрічей та незабутніх вражень, тепла у родинних стосунках та натхнення в роботі, і нехай рік прийдешній запам’ятається всім лише приємними клопотами, новими звершеннями й дивовижними відкриттями! 

Щасливих свят!

Щиро Ваша, Вікторія Гранецька

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.
 
Мирослав

Коментар
На лапках м'якеньких, як котик пухнастий,
До тебе хай прийде цей рік.
Усміхнеться тепло і скаже "Привіт!"
І радо ввійде на поріг.
Тебе він осипле добром і коханням
І, глянувши хитро з-під вій,
Здійснить всі твої заповітні бажання
І щастям наллє келих твій.
І новою долею сповниться небо,
Й годинник 12 проб'є ...
І в світі все буде від серця, для тебе -
Таким, як вітання моє!