Запрошуємо киян на презентацію «Щасливого»

Анонс на подію

Видавництво «НОРА-ДРУК» та українська національна книжкова мережа «Буква» запрошують на презентацію нового роману Вікторії Гранецької «Щасливий», що відбудеться 10 жовтня у м. Київ. Початок о 17:00.

Про автора:

Вікторія Гранецька народилася 1981 року у мальовничому селі Юрівка, що на Вінниччині. Закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського. Перший роман Вікторії Гранецької «Мантра-омана» отримав гран-прі Міжнародного літературного конкурсу «Коронації слова-2011». Другий роман «ТІЛО™», який вийшов у 2013 році, увійшов у короткий список Всеукраїнського рейтингу «Книжка року’2013» у номінації «Красне письменство». Новий твір письменниці «Щасливий» отримав спецвідзнаку «Гранд Коронації слова - 2015».

Про книгу:

Вона — українська дівчина, що виросла у Вінниці й понад усе любить своє місто. Він — азербайджанський хлопець-мусульманин, котрий мріє повернутися у Нагірний Карабах, де залишився його рідний дім. Здавалося б, ці двоє не можуть бути разом — тому що обставини, батьки, кілометри нездоланних шляхів, заборон та упереджень… але вони знайшли одне одного й поєдналися у шлюбі — попри нерозуміння і спротив оточення. Дитина, яка мала б народитися щасливою — адже саме так звучить її ім`я в перекладі з арабської — приходить у цей світ смертельно хворою. Та, кажуть, у житті не буває випадковостей. Що, як маленькому хлопчику судилося змінити дорослих людей, примирити два різних світи і зробити їх по-справжньому щасливими?

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 13, Книгарня «Буква»

Модератор: Микола Кравченко

Вхід вільний

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.