Запрошуємо на презентацію «Щасливого» у місті Рівне

Анонс на подію

31 жовтня, у суботу, о 13.00, у Лабораторії гуманітарних досліджень Рівненської Малої академії наук учнівської молоді відбудеться зустріч із авторкою Гранд-роману «Коронації слова» 2015 року - Вікторією Гранецькою. За словами авторки, текст книги написало саме життя, котре на власний розсуд обрало героїв, скомпонувало сюжет й утілило його в реальних декораціях справжніх невигаданих міст двох країн, розділених кордонами і поєднаних у любові.

Роман «Щасливий», який отримав спецвідзнаку конкурсу «Гранд Коронація – 2015», надруковано у незалежному видавництві української літератури «Нора-Друк». 

Організатор презентації: Вікторія НАЗАРУК, викладач кафедри журналістики Національного університету «Острозька академія», керівник Рівненської міжшкільної секції МАН «Журналістика».

Модератори: Олександр МАЗУР, заступник директора з навчально-методичної роботи РМАНУМ, та Михайло ЯКУБОВИЧ, кандидат історичних наук, український сходознавець, перекладач, дослідник доктринальної та філософської думки ісламського світу. 

Запрошуються усі поціновувачі художнього слова!

P. S. Автор чи авторка найвлучнішого запитання під час презентації книги «Щасливий» у Рівному отримає в подарунок косметику для догляду за волоссям польської фірми «Ziaja» від ‪#‎ППЧорних. Будьте активними!

Чекаємо на зустріч!)

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.