Збираємо кошти на видання книги вінницького бійця АТО

Благодійний проект

Шановні читачі! Прошу вашої уваги та підтримки! Знайомтесь, це Влад Сорд (Стафійчук) із позивним Змій – вінничанин, що пройшов Майдан і з перших днів війни добровольцем вирушив захищати нашу країну на Сході. Побував у найгарячіших точках Донбасу, став одним із реальних героїв книги Валерії Бурлакової «Життя Р.S.». А ще він – талановитий поет, який пише глибокі, пронизливі і дуже справжні вірші українською, англійською та російською мовами. Пише з дитинства, тож уже давно міг би мати власні видані книжки, натомість – зі зброєю в руках оберігає наш спокій…

А давайте гуртом зробимо добру справу і допоможемо йому до новорічних свят видати дебютну поетичну збірку? Вже є видавець, котрий зголосився зробити це за мінімальні кошти. Нам потрібно лише 5 тисяч гривень на друк. Кожен, хто долучиться до збору коштів на книгу, отримає примірник з автографом поета. Збір проводимо на мою картку Приватбанку 4149 6258 0576 1911 (Гранецька В. Л.) Про надходження коштів звітую тут на своїй сторінці в мережі Фейсбук. Заздалегідь дякуємо всім, хто відгукнеться! 

Р.S. Почути вірші та розповідь нашого героя про себе, Майдан і війну можна в радіопрограмі «Волонтерський десант»:

Частина 1

Частина 2 

З повагою,

Вікторія Гранецька

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.
 
Jenaya

Коментар
At last! Someone who unstesrandd! Thanks for posting!
Вікторія Гранецька

Коментар
Дякую, друзі! Маю фантастичну новину – збір коштів на видання дебютної збірки поезій Влада Сорда завершено. Завдяки прекрасній письменниці Ользі Деркачовій та шляхетному поету Богдану Томенчуку 20 жовтня під час презентації книги пана Богдана «Місто героїв і понятих» в Івано-Франківську було зібрано решту коштів, необхідних для друку. Ми щиро вдячні організаторам цієї благодійної акції, а також численним шанувальникам творчості пана Богдана, які купували його книги, знаючи не лише про талант, а й про благородну мету поета – допомогти молодому автору, воїну та герою АТО здійснити літературний дебют. Наразі вносимо останні правки в рукопис і відправляємо у видавництво. Щойно книга побачить світ, підготуємо для доброчинців примірники з автографами і вирушимо у невеличкий презентаційний тур містами України.
Ми це зробили! Слава Україні!
Марина С.

Коментар
Теж хочу допомогти і отримати книжку з автографом. Дякую, що робите такі важливі проекти і підтримуєте молодих авторів!!
Олег

Коментар
Треба допомогти! Обовязково перешлю кошти.